Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Zwrot kasy za grę.

  1. #11
    Osadnik Awatar Wizardus
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    A czy jak kupisz grę w empiku i ją oddasz po miesiącu używania to zwrócą ci kasą ?
    Odpowiedź brzmi TAK!

    Empik zwraca kasę za wszystko w ciągu 60 dni od daty zakupu, o ile nie ma za dużo śladów używania. Wielu klientów robi sobie w ten sposób z empiku wypożyczalnie i kupują i oddają filmy, gry, muzykę oraz książki.

  2. #12
    Osadnik Awatar TITO_CFC
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    221
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taa idz jeszcze do sklepu kup bułkę,zjedz ją a poźniej idz do sprzedawcy i powiedz że chcesz zwrot kasy bo bułka była niesmaczna

  3. #13

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    mnlf - jest jeden problem, podałeś przepisy zwrotu dotyczące ZAKUPIONEGO programu w przypadku ujawnienia się wady - "błędu", a w przypadku TSO nie zachodzi procedura zakupu gry, autor postu zakupił jedynie wirtualne klejnoty i to je chce "oddać" czyli uzyskać rekompensatę za zakup. A w przypadku "zakupu" wirtualnych, nie posiadających żadnej wartości "w realu" przedmiotów jakimi są klejnoty nie ma możliwości ich zwrotu po zakupie w żaden sposób gdyż sa przypisane do konta gracza i wraz z jego skasowaniem one też zostają skasowane, tym bardziej że nie zachodzi główny powód zwrotu czyli obarczenie wadą konstrukcyjną uniemożliwiającą ich korzystanie.
    Ostatnio edytowane przez Herr_Uther ; 16.05.2012 o 18:35
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  5. #15
    Osadnik Awatar mnlf
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    @Herr_Uther mój poprzedni post był odpowiedzią na post który napisał Poznańczyk z pytaniem o zwrot (zwykłej) gry kupionej w Empiku.

    TSO nie jest towarem tylko usługą, a z usługami sprawa jest nieco bardziej skomplikowana.

  6. #16
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    A tak z ciekawości kolego Szymciu mam drobne pytanko. Ty chcesz oddać do sklepu 1 czy 10 kompaktów dodatków Settlers Online, których kody najpierw sobie wpisałeś, zgarnołeś klejnoty, poszalałeś trochę, wymłuciłeś swoją przewagą innych kolesi, a teraz wpadłeś na pomysł że gra jest denna i chcesz zwrotu bo przenosisz się na inny serv dalej młucić kolesi ??????????

    Proszę cię odpowiedz mi, bo licho mnie .................. jak czytam taki bezsens o zwrocie kasy.
    Ludzie się narobili żeby stwożyć taką grę, servy itp, a tu nagle pojawiasz się ty. Jeśli to jest pełna gra, to co kupiłeś, to wypisz się z Settlers Online, graj sobie w zaciszu domowym w to co se kupiłeś, i nie zawracj spokojnym graczom d..........

  7. #17
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ...

    ócić, stworz

    Niektórym dzieciom mamy na komunie zamiast komputera, powinny kupować słowniki ortograficzne.


    wracając do tematu.
    @Herr_Uther zerknij sobie na top 10 najchętniej kupowanych gier w empiku Jednym słowem empik pakiet startowy traktuje jako grę.
    Osobiście nie wiem jak wygląda procedura zwrotu gry do empiku, ale z chęcią chciałbym się dowiedzieć jak cała sytuacja się rozwinie.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie da się kupić TSO na płycie, na płycie kupujesz tapety i dodatki do gry + kupon z kodem, gra nie wymaga instalowania więc nie da się jej kupić :-P
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    @Rumcajs
    Proszę Pana, gdyby Pan uważnie czytał co zostało napisane w tym wątku zauważyłby Pan, że doceniłem informację o niemożliwości poruszonego przeze mnie tematu i napisałem "do zamknięcia". Nie wiem po czym wnosisz moje intencje ale na pewno nie po czymkolwiek co tutaj napisałem.
    Pozdrawiam serdecznie.

    _
    Potatoes gonna potate.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.