Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Co zrobic z jajami?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    Co zrobic z jajami?

    Z zaskoczeniem zauważyłam ze ewent wielkanocny został zakończony i wszystkie rzeczy które można było nabyć w sklepie za jajka są wycofane. Mam w związku z tym pytanie.. Co w tej chwili zrobić z pisankami które zalegają mi w magazynie????
    Dlaczego nie było żadnej wiadomości by te pisanki do tego i tego dnia wykorzystać???????

  2. #2
    Osadnik Awatar Matre
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowy Świat
    Wiadomość (a nawet 2 lub 3) była w grze ale jak się nie czyta notki o updatach po zalogowaniu to tak właśnie wychodzi :>
    Również na forum już od 2 tygodni trąbią o zakończeniu eventu, także Twoje żale są zupełnie nieuzasadnione.
    Jajka możesz zostawić do następnych świąt lub sprzedać na handlu, ludzie ciągle skupują pisanki
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Matre ; 10.05.2012 o 15:52

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    w magazynie prowiantów wymienić na monety.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Info ciągle jeszcze jest,w tym samym miejscu od przynajmniej 2 tygodni. Właśnie to sprawdziłem na pierwszej stronie po zalogowaniu. Więc pretensje możesz mieć tylko do siebie. A pisanki sprzedaj w kantorze, ciągle je jeszcze ktoś kupuje, lub wymień w magazynie prowiantu na monety.

  5. #5
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ot i typowy Polak, wszyscy są winni wszyscy przeciwko niemu pokrzywdzony i zawsze bez winy

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    Na serwerze Kolonia kupuje dowolną ilośc "jajek" - mozna się zgłaszać w grze na szepcie

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.