Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: koszary się zacięły...

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    7 dni bez koszar lub Magazynu ?? kogoś chyba powaliło

    To jeszcze zróbcie że podczas upgrade władyki nie bedzie można magazynować rzeczy

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Właśnie dostałem potwierdzenie - powyższa zmiana jest celowa, to nie błąd. Jedynym błędem było to, że nie została ona załączona w tzw. changelogu (ten na forum za chwilę zaktualizuję, ten w grze niestety pozostanie tak jak jest).

    Wyjaśnienie:
    poprzednie działanie zarówno Koszar jak i Magazynu prowiantu było nieprawidłowe. Jak doskonale wiecie, produkcja podczas ulepszania budynku powinna być zatrzymywana.
    troche malo przemyslana zmiana imo - rozumiem ze w przypadku budynkow ktorych mozna miec wiele jest to zrozumiale ze jest produkcja wstrzymana - ale tydzien bez mozliwosci rekrutowania wojska albo wytwarzania buffow? jest to bezsens - lepsze byloby spowolnienie produkcji o polowe ale nie wylaczanie jej kompletnie
    nikt nie bedzie UP'owal koszar i magazynu przed ~48 lvlem - no chyba ze planuje conajmniej 5cio dniowa przerwe sobie zrobic to wtedy jeszce jakos sie bedzie oplacac...

    oczywiscie rozumiem ze zwrot uzytych diamentow na wytworzenie 'zacietych' jednostek w celu proby odblokowania wojska dostane szybko? ( ewidentkie wygladalo to na bug tak samo jak przy ofertach handlowych )

    przeoczenie tak duzej zmiany w informacjach jest conajmniej dziwne - tak samo jak samo jej wprowadzenie

    ja jestem jeszcze w dosc dobrym polozeniu ( 81% upa koszar ) ale jak ktos tuz przed konserwacja zaczal upgrade to sie pojdzie pociac bulka tarta jak to zobaczy...
    Ostatnio edytowane przez Lareth ; 10.05.2012 o 11:02

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gratuluje pomysłu, 5lvl = 7 dni bez możliwości produkcji wojska = blokada gry przez 7 dni, bo nadal można postawić tylko jedne koszary.

    W imieniu wszystkich graczy dziękuję że nas o tym poinformowano, ale oczywiście napiszcie że to tylko beta i że trwają prace i testy…

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    super u mnie to samo, nic nie pomaga pisałem z modem, on nic nie może, ciekawe kiedy suport sie tym zajmie, nie po to dałem hajs za klejnoty zeby teraz czekac niewiadomo ile az naprawią, bez woja grac nie ma sesu na 39 lvl... mam nadzieje ze jakas rekompensata bedzie zeby to nadgonic te wszystkie przygody co mozna było zrobic w tym czasie... choc w to wierzyć mi sie niechce.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chyba was powalilo 7 dni bez koszar mam grac to co ja bede robil POLA KURDE STAWIAL



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie no to jakaś kpina jest...

    dałem upa koszar na 5 lvl przed konserwacja wczoraj..... nie było żadnego info - NIC, ze taka zmiana będzie, jak mam teraz grac bez wojska 7 dni ????????? dobry żart, nic tylko serdecznie podziękować wam za to można. po prostu kpina z ludzi którzy wpłacają pieniądze na ta gre - dzięki czemu gra może sie rozwijać. wiem ze beta itd no ale prosze tak istotna zmiana bez zadnych informacji fajnie sie teraz bedzie przygody kończyło + te 7 dni w plecy wszyscy gonią do przodu, a ty sobie możesz co najwyżej pola pszenicy odnawiać. no i te straty w handlu skąd granit i bale brać, gra traci sens. ciężko coś jeszcze napisać nie używając wulgaryzmów, wiec kończę.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Właśnie dostałem potwierdzenie - powyższa zmiana jest celowa, to nie błąd. Jedynym błędem było to, że nie została ona załączona w tzw. changelogu (ten na forum za chwilę zaktualizuję, ten w grze niestety pozostanie tak jak jest).

    Wyjaśnienie:
    poprzednie działanie Koszar jak i Magazynu prowiantu było nieprawidłowe. Jak doskonale wiecie, produkcja podczas ulepszania budynku powinna być zatrzymywana.

    EDIT:
    changelog na forum został zaktualizowany: Zmiany w grze - 10.05.2012.
    miło by było jak Byscie cos z tym zrobili, albo cofneli upy i oddali ludziom stracone surowce albo przyspieszyli upy żeby można było dalej normalnie grać, błąd nie leży przeież po stronie graczy... a naprawienie problemu nie jest chyba az takim problemem ?

    ja sie Pana pytam, jak grac Panie BB_xaar, jak grac?
    Ostatnio edytowane przez duroks ; 10.05.2012 o 12:08 Powód: składnia

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar Afrobabka
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Milo ze ktokolwiek uprzedzil o tej zmianie... Podnosze koszary na 5 lvl i dzieki Bogu ze juz jest 79%... Wspolczuje tym ktorzy dopiero wlaczyli upgrade...
    Widac teraz podejscie do graczy, z ktorych to maja jakby nie patrzec kase i zarobek. Gdybym wiedziala o tej zmianie, to zrobilabym wojsko na zapas.. a tak mnie bardzo ladnie zapauzowali do jutra... Gratuluje 'myslenia'

  9. #19
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Kogoś tu mocno głowa dzisiaj rozbolała. Dzięki waszym kolejnym Mega Zmianą tracicie graczy a nie ich zdobywacie. Ja teraz 4 dni jestem bez wojska i co mam robić? Pola same odnawiać?
    A co jeśli tam luz na 3 dni i nie wrócę do gry? I zrobi tak x osób?
    Płace żądam. Takie jest prawo rynku.
    Chyba, że u was w Niemczech rządzi zasada Ostatnie słowo należy do sprzedawcy. Ale w Polsce przejedziecie się na tym i to ostro. Mogę wymienić wiele gier gdzie dzięki ignorancji i kretyńskim zmianom gry się posypały.
    youtube.com/watch?v=RLVRZ843L0g

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Właśnie dostałem potwierdzenie - powyższa zmiana jest celowa, to nie błąd. Jedynym błędem było to, że nie została ona załączona w tzw. changelogu (ten na forum za chwilę zaktualizuję, ten w grze niestety pozostanie tak jak jest).

    Wyjaśnienie:
    poprzednie działanie Koszar jak i Magazynu prowiantu było nieprawidłowe. Jak doskonale wiecie, produkcja podczas ulepszania budynku powinna być zatrzymywana.

    EDIT:
    changelog na forum został zaktualizowany: Zmiany w grze - 10.05.2012.
    Idąc tokiem myślenia programistów magazynowie towarów (czyli przyjecie/wydanie ich z magazynu robotnikom) podczas ulepszania też nie powinno się odbywać a jednak się odbywa. Prosiłbym o informację czy to także jest błąd gry który został przeoczony i zostanie naprawiony przez przypadek w kolejnej konserwacji czy celowe działanie. Jeżeli celowe to ja czegoś nie rozumiem, dlaczego magazyny są święte a reszta budynków nie?

    A teraz wracając do koszarów - myślałem, że w ****sofcie pracują trochę bardziej rozgarnięte osoby które chcą aby w grę grało jak najwięcej osób ale z tego co widzę systematycznie robicie wszystko aby ludzi zniechęcić do gry.

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź odnośnie pierwszej części postu.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.