Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: koszary się zacięły...

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia

    koszary się zacięły...

    Temat wygląda tak:
    W środę wieczorem zostało uruchomione rozbudowywanie koszar do poziomu 4.
    w czwartek na ranem jest zwykle update gry - nie wiem czy to ma związek ale to fakt.
    W czwartek rano koszary maja 60% upgrade zrobionego, ale... nie pracują!
    Kolejka jest pełna i przy każdej pozycji jest tzw pasek postępu i jest on niebieski, co zwykle oznacza, że dana czynnośc została wykonana!
    Mimo tego kolejka wykonanych czynności jest pełna i stoi -woja brak.
    Relog pierwszy - brak efektów.
    Relog drugi - j.w.
    wyłaczenie kompa i zaladowanie gry - j.w.
    Wyczyszcenie cookies - j.w.
    Zmiana przeglądarki na inna j.w.

    Pytanie brzmi - czy w czasie rozbudowy koszar one pracuja czy nie?? Jedni twierdzą, że pracuja , inni, że stoją.
    Nie odsyłajcie mnie do supportu bo ten odpisuje raz na miesiąc albo wcale.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Też to mam po update, zarówno koszary jak i magazyn prowiantu stoją. Przed pracowały normalnie, a teraz zapewne muszę czekać do zakończenia ulepszenia.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    koszary podczas rozbudowy pracuja ( tak samo jak magazyn prowiantu )

    co do zacietych koszar - mam taka sama sytuacje jak i jeszcze troche osob ktore w grze juz widzialem ze na to narzekaly

    'przyspieszenie' produkcji za pomoca klejnotow ( tak jak w przypadku buga z handlem ) nie dziala - kolejne jednostki takze sie nie produkuja
    niema przy nich wtedy mozliwosci przyspieszenia za klejnoty

    mozliwe ze jest to problem z ulepszaniem koszar ( tez jestem w trakcie ulepszania ) i przy konserwacji przy naprawie bledow - jak zwykle jakis nowy blad sie pojawil

    Nie odsyłajcie mnie do supportu bo ten odpisuje raz na miesiąc albo wcale.
    i tak bez kontaktu z supportem sie nei obedzie wiec lepiej juz teraz pisz do nich
    Ostatnio edytowane przez Lareth ; 10.05.2012 o 09:45

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia
    no to skoro tylko support jest w staanie to naprawic, to moge spokojnie wrócic do gry za jakies kilka tygodni;/

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aunerina nie narzekaj, up na lvl4 to dzień, ja jestem odcięty od magazynu prowiantu przez jakieś 5 dni przez ten shit...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam up na 5 lvl i zatrzymanie produkcji wojska. Info do supportu już poszło . Programiści do zwolnienia za każdym up-em jedno naprawią a dwie inne rzeczy padają.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    No to sorry ale ja mam koszary na 1 lvl, nie robiłam żadnego rozbudowania i dziś od rana po prostu produkcja stoi.
    I na co mam czekać wobec tego?

    Edit, w momencie jak to pisałam, po prostu ruszyły po dwóch godzinach samoistnie:P

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie to samo przez noc miało się zrobić 125 konnych ,a od rana stoi na 22/25 konnych i nic też napisałem do supportu ,ale też żeby mi oddali wojsko które miało się wyprodukować.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Asnomedes Zobacz posta
    Edit, w momencie jak to pisałam, po prostu ruszyły po dwóch godzinach samoistnie:P
    u mnie tez... troche ponad jeden konny sie zrobil i dalej stoja...jak przez godzine ma sie jeden robic to brb - wpadne na jesien odwiedzic

  10. #10
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Właśnie dostałem potwierdzenie - powyższa zmiana jest celowa, to nie błąd. Jedynym błędem było to, że nie została ona załączona w tzw. changelogu (ten na forum za chwilę zaktualizuję, ten w grze niestety pozostanie tak jak jest).

    Wyjaśnienie:
    poprzednie działanie Koszar jak i Magazynu prowiantu było nieprawidłowe. Jak doskonale wiecie, produkcja podczas ulepszania budynku powinna być zatrzymywana.

    EDIT:
    changelog na forum został zaktualizowany: Zmiany w grze - 10.05.2012.
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 10.05.2012 o 10:52

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.