Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Mroczne Bractwo

  1. #31
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam pytanie - czy Wieżę Wiedźmy w symulatorze należy traktować jako normalny obóz czy strażnicę ewentualnie wzmocnioną strażnicę?

  2. #32
    Poznańczyk
    Normalny obóz.

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest w niej pewna nienormalność :P walka w niej jest sztucznie wydłużona, 1 runda nie trwa tyle co 1 runda na normalnych obozach podobnie jak w tych wieżyczkach w okradaniu czy prochu ja sie tak wkopałem w ryczącym byku, miałem swój blok świetnie zorganizowany, wszystko wyszło perfekt ale... po fakcie sobie przypomniałem, że walki w wieży trwają dłuuuużej sporo woja poszło w piach bo blok był na dwóch obozach jednocześnie z użyciem konnicy i elitarnych :P

  4. #34
    Poznańczyk
    Tutaj akurat plusem jest to że nic do Wieży blokować nie trzeba. Dzieląc straty na 3osoby, to przygoda całkiem przyzwoita
    Mnie dostosowanie bloków kosztowało 180Elitarnych i 50Konnych, ale teraz wszystko działa idealnie ^^

    Tak samo w Fortecach walki trwają dłużej ^^

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.