Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Dla tych co nie mogą zsynchronizować konta na uplay, a mają poczte na wp

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat

    Dla tych co nie mogą zsynchronizować konta na uplay, a mają poczte na wp

    witam, miałem od dłuższego czasu problem z synchronizacją konta, a w przypadku jutrzejszego konkursu chciałem cos na ten temat poradzić. Otóż serwer Uplay nie akceptuje adresów od wp, rozwiązanie jest proste potrzeba założyć poczte na jakimkolwiek innym portalu(polecam onet- szybko) i zmienić adres w zakładce "moje konto" i cieszyć się poprawną aktualizacją konta pozdrawiam

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hej Powinieneś zrobić to jako Poradnik w dziale "Propozycje Poradników" - sorki za to ale mi się lekko wyrwało. Problemy na uplay są nie tylko z kontami z wp.pl ale także z innymi kontami np. o2.pl - ja zmieniłem alians konta (czy jak to się zwie inna nazwa tego samego konta) tzn tlen.pl i mi przyjęło i zarejestrowałem.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    chodzi mi o fakt , gdy ktoś ma problem z synchronizacją konta, trzeba zmienić adres email ale dzieki ze wprowadziłes kilka innych możliwości błedu.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja polecam Założyć konto na Gmail.com i tam wpisujesz sobie adres alternatywny ten który masz aktualnie w settlersach, później zmieniasz email w settlersach i masz + więcej niż w pomyśle samego założyciela wątku. (+ między innymi, konto google, youtube i wiele innych za jednym zamachem) Jedyna sprawa jaka u mnie była minusem to miałem problem z powiązaniem tego konta z systemem Android ale już się uporałem z tym. Pozdrawiam prymitywów i zachęcam do myślenia.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 08.05.2012 o 06:43

  5. #5
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja nie mialam problemow z rejestracja konta przez adres na o2.pl

  6. #6
    CyprysowyKupiec
    mnie akurat odrzucało wszytkie konta z onet i interii, a adres z wp został przyjęty.

  7. #7
    Osadnik Awatar AndyMcQuinn
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Nie wiem, skąd te problemy, ja rejestrowałem się bezposrednio na Uplay, skrzynkę mam cały czas na wp.pl (od kilku lat) i nie miałem żadnych problemów, zarówno w tej grze, jak i w innych grach i forach. No, chyba że problemy z wp powstały kilka tygodni temu, czyli po tym, jak się już zarejestrowałem...

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja miałam problem z onetem. Jest wszystko w porządku po przeniesieniu gry na gmail.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.