Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Po co produkować samemu?

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    piszesz ze masz 3lvl budynkow i nie potrzebujesz granitu i desek egzotycznych? to sprawdz 4 lvl tartak lisciasty albo marmur!!!!! powodzenia

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Kolejny z problemami z czytaniem ze zrozumieniem - pisałem o PODSTAWOWYCH budowlach: smolary, tartak iglasty i drwale, rezydencje no i największy problem - farmy, to ich ulepszenie z 3 na 4 poziom zajmuje najwięcej kasy, ulepszanie tartaku liściastego i marmuru jest w sumie bezcelowe, gdyż tych surowców nie używa się już tak dużo w "średniej" fazie gry - kiedy stać nas na to, żeby odbudować wszystkie kopalnie węgla i żelaza i postawić kopalnie złota - a przydają się dopiero w znacznie późniejszej fazie gry gdy budujemy po 2-3 kopalnie złota dziennie

  3. #23
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ulepszenie marmuru i tartaków, choć jest drogie to pozwala zaoszczędzić pozwolenia, nawet dwa, bo przy mniejszej liczbie kamieniarzy będziemy mieli takie samo wydobycie ;p Ja skasowałem dwóch kamieniarzy dzięki tym upom i surowców mi styka.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.