Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: problem z serwerem testowym

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia

    problem z serwerem testowym

    Próbowałam dzisiaj zalogować się przez serwer testowy, ale niestety po wpisaniu nica i hasła nie loguje mnie. Nie mam konta przez facebook. Po próbie zalogowania, mam strone startowa i nic więcej.POMOCY

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Musisz wybrać nowy nick i avatar. Powodzenia

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    ja zarejestrowałem się na serwerze testowym i dostałem mejla potwierdzającego i jak klikam na linka, to wyskakuje mi strona z błędem...

    "ERROR There was an error accessing the requested web page."

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Przygotowanie do testów jest do bani. Nikt nigdzie nie zaznaczył ze trzeba zakładac nowe konto. Próbowałem sie logowac przez ok 2 godziny. I raczej nie bede juz uczestniczył w takich testach

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie "MOD" na wszelki wypadek zamknął temat nie dając mi możliwości odpowiedzi... :/
    a nic nie pomógł, a obsługa po wysłaniu przez formularz zgłoszeniowy nie odzywa się...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Rooter Zobacz posta
    Przygotowanie do testów jest do bani. Nikt nigdzie nie zaznaczył ze trzeba zakładac nowe konto. Próbowałem sie logowac przez ok 2 godziny. I raczej nie bede juz uczestniczył w takich testach
    Ja również tak samo, dlaczego tak jest niech się MOD wypowie tylu graczy się strało a tu niespodzianka

  7. #7
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przecież nie trzeba zakładać nowego konta, cała rzecz w tym że logujesz się z tego samego konta i dlatego możesz dostać nagrodę na swoje główne konto na polskiej wersji

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak jak jest napisane w temacie:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...5144#post25144

    Są to testy obciąznieniowe, wiec jeśli nie idzie się zalogować to zapewne serwery są przeciążone, teraz jest już po 12, wiec zapewne czesc ludzi sobie poszła, powinno być łatwiej sie zalogować, aczkolwiek kolejki przy logowaniu przekraczały 500 osób a czas oczekiwani kilka dni.

    Zwabili ludzi marna nagrodą, nie oszukujmy sie 2k ryb to nie jest coś aż takiego aby o to robić wielką awanturę.
    Zaparzcie sobie melisę i próbujcie do skutku

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    przecież nie trzeba zakładać nowego konta, cała rzecz w tym że logujesz się z tego samego konta i dlatego możesz dostać nagrodę na swoje główne konto na polskiej wersji
    właśnie trzeba osobne konto otworzyć na serwerze testowym... ;P

  10. #10
    mktiger
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    przecież nie trzeba zakładać nowego konta, cała rzecz w tym że logujesz się z tego samego konta i dlatego możesz dostać nagrodę na swoje główne konto na polskiej wersji
    przeciez bylo wyraznie napisane ze trzeba zalozyc konto, jak rowniez ze nagrody przyjda na maila wiec bedzie je mozna wykorzystac na innym serwerze

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.