Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 75

Wątek: przerwa techniczna?

  1. #31
    Osadnik Awatar Radieth
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Mega lol
    W jaki dzień ?? Czy godz. 1:30-6:30 to dzień :O
    .
    Zobacz co masz napisane w pasku przeglądarki, wyraźnie tam widzę "przerwa techniczna".

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    najlepiej narzekać... usiądzie sobie kilku i sobie wzajemnie adorują...

  3. #33
    RAHONAVIS
    Nikt kto tworzy gry tego typu nie jest Waszym miłośnikiem i nie robi nic dla Was (nas) - tu chodzi o KASĘ (to że niektórzy z nas nie płaca nie znaczy że nie ma biznesu) - więc nie ma sensu abyście takimi wypowiedziami narażali sie na kpiny pozostałych - wiem bolesne.
    Podobnie w WoT tak szumnie reklamowanym w TV: kupujesz czołg w przeliczeniu za prawie 200zł, a po kilku miesiącach zmieniaja jego staty w sposób czyniący z niego złom; kiedy zwrócisz na to uwage większość luda Cię "obminusuje" (system plusów i minusów za posty).

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Mariushrek Zobacz posta
    najlepiej narzekać... usiądzie sobie kilku i sobie wzajemnie adorują...
    mam ciekawwsze wydatki :P niz gry online :P

    oj ale sie napilem to nie miala byc do ciebie dodpowiedz hehe

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    może wkoncu wymyślili jak naprawic ten błąd który uniemożliwiaj normalne logowanie sie i brak chatów ale zobaczymy bo cos mi sie wydaje ze bedzie i tak lipa

  6. #36
    Początkujący Osadnik Awatar HansOrphelin
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez tajwan02 Zobacz posta
    wiesz są ludzie co wydali po 600-800zł pln i nie maja ochoty wrzucac na luz :P JKa tam rano wioche opanowalem i chyba nawet do jutra da se rade wiec pełen luz ide po piwko bo mało mi główka jeszcze zalatuje lol pozdro milej majowki
    Jestem nowy w tej grze, w 2 tygodnie podbiłem wyspę i się zastanawiam na co w tej grze można wydać 600-800 złotych? Na generała? na odkrywcę? Na surowce? Pytam poważnie, bo to wszystko można mieć z handlu. No chyba że ktoś jest napaleńcem i musi być od początku najlepszy bez względu na koszty, oby więcej takich, gra będzie zarabiać i się rozwijać

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Radieth Zobacz posta
    Ja mam dwie kopalnie złota na które wydałem ponad 10tyś narzędzi...
    oraz

    Cytat Zamieszczone przez tajwan02 Zobacz posta
    wiesz są ludzie co wydali po 600-800zł pln...
    Zastanawiam się, czy ja na pewno gram w tę samą grę co Wy :]

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Gregorius_I Zobacz posta
    oraz



    Zastanawiam się, czy ja na pewno gram w tę samą grę co Wy :]
    wydaje mi się że raczej liczysz piksele niż grasz w tą grę.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Gregorius, wiele osob wydalo ponad 10k narzedzi na kopalnie ale nie kazdy wydaje nasze kochane PLN'y

  10. #40
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    W sumie nie ma co płakać, nie spotkałem jeszcze gry MMO w której jakiekolwiek problemy techniczne userów byłyby usuwane szybko i sprawnie a userzy wynagradzani zwrotem utraconych surowców/dodatkowymi premiami - zawsze jest to co najwyżej "promocja" w item-szopie (co budzi uzasadnione podejrzenia, że "awarie" robione są specjalnie, żeby dac pretekst do chwilowej obniżki cen i przez to rozruszania handlu płatnymi premiami). W sumie za opóźnioną wielkanoc dostaliśmy ładną premkę i tyle z nas, teraz tylko nas doją. A support jest niemiecki, oni nie świętują 3 maja więc TEORETYCZNIE powinni być w pracy i załatwić problem szybko i sprawnie

Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.