Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Łucznicy ???

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Łucznicy ???

    Pytanie dla bardziej zaawansowanych graczy który zrobili pare srednich przygód. Jest sens robic wyborowych łoczników?? Obecnie mam 100 na stanie ale na zadną z walk mi sie nie przydają (moj lv31) roznica w posyłaniu z łucznikami albo bez nich wynosi raptem 5-10 wiecej zabitych rekrutów (moich). Czy w innych przygodach bardziej sie przydają? Bo osobiscie wolałbym ich wybic i na magazynie miec w zapasie 200 żołnierzy.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przydaja sie, do momentu w ktorym mozna miec kusznikow warto trzymac kolo 150-160 wyborowych.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no 100 wyborowych mam a i oni własnie mi sie nieprzydają chyba za dobuduje domy jak bedzie za co

  4. #4
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osobiście trzymam 170 i nie narzekam. : P

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przydają się często, robiąc np. bagienna wiedźma potrzeba ich ponad setkę. potem ich zastąpisz kusznikami.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    poczytaj poradniki przygod i zobacz czy nie warto ich narazie trzymac

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Używam od pewnego czasu tylko łuczników wyborowych i zastanwiam się nad sensem trzymania produkcji krótkich łuków. W tej chili jedynym pożytkiem z krótkich łuków jest możliwość przerobienia ich na długie albo sprzedaży.
    Poproszę o poradę.... może po prostu warto zrezygnować z tego budynku?

  8. #8
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pewnie że zrezygnować, z długich też z resztą można śmiało zrezygnować jak się już ma stałą armię zrobioną a ewentualne straty śmiało odnowisz z lootu z przygód.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Herr_Uther
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Nowy Świat
    Zbuduj jednego łucznika długiego i trzymaj go włączonego non-stop (a jeżeli nie żal Ci buffów - podnieś go na 2-3 poziom i stopuj jak nie masz balasów/buffów), krótkich nie rób bo są raczej nieprzydatni, chyba że jako mięso armatnie, jeżeli produkcja długich łuków rozwala Ci gospodarkę balasami liściastymi to możesz sobie ją odpuścić całkiem ale będziesz musiał robić więcej rekrutów albo kosztownych żołnierzy no i liczyć ręcznie na symulacji wszystkie poradniki od nowa bo wiele z nich na bossów stosuje WŁ i pod nich jest obliczone. Nadwyżkę łuków zawsze można sprzedać, choć spekulanci woleliby te kilka tysięcy balasów sprzedać bo wyjdzie pewnie więcej niż za gotowe łuki, tylko trzeba dłużej siedzieć...
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Właśnie w tej chwili weszłam na 26 poziom więc wszelkie zdobycze z przygód dopiero na mnie czekają Pokonałam Chucka za 3 razem.
    Więc zrezygnuję z krótkich łuków, długie mam już na 2 poziomie i na razie będę je utrzymywać, zwłaszcza,że wolę atakować nie tylko rekrutami ale dokładam też generałowi do armii inne wojsko.
    Dzięki za szybką odpowiedź.
    Ostatnio edytowane przez UniżonySługa ; 24.05.2012 o 20:34

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.