Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pyt. Kilka dot. gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pyt. Kilka dot. gry

    1) Czy za podbicie strefy 9 dostaje sie exp'a ? Jakoś z 2h temu wyzwoliłem ostania strefę i nie dostałem nic exp'a (nawet 1)

    2) LAGI LAGI LAGI - ile można o tym pisać ,ile tych tematów już jest, to cholery można dostać, rozłączanie z czatami, złe naliczane czasy czy nawet złe zliczane wolne miejsca do budowy to tylko mała część tego, a wątpię by przy necie 60mb to ja bym miał problemy

    3) Misja dziennie się powtarzają? ,już chyba z 3x odrzucałem Misje produkcja 50 rusztowań

    Czekam na odp.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    2. Zapewniam Cię, że to wina twojego neta, ja mam 1mb i nie mam żadnych lagów, ani innych podobnych problemów
    3. Po prostu masz pecha, misje są losowe, więc mogą się powtarzać.

  3. #3
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    ad. 1. Za kazdego ubitego bandyte dostaje sie exp. Za podbicie calej wyspy dostaje sie tyle expa, ze sie ma 32lvl. Tylko roznica miedzy 31 a 32lvlem jest bardzo duza.
    ad. 2. Na lagi i bledy nic nie poradze Ja osobiscie jakos specjalnie na nie nie narzekam. Raz mi sie tylko zdazylo, ze zniknely mi 2 swiezo wybudowane kopalnie wegla.
    ad. 3. Misji dziennych obecnie jest tylko 100 i sa losowo przydzielane. Musisz miec w takm razie sporego pecha, skoro juz kilka razy miales to samo zadanie. Mnie np. jeszcze sie nie powtorzylo.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ad1. Tyle ze 32 lvl miałem już przed wyzwoleniem strefy 9 i mam dokładnie tyle samo exp'a co przed wysłaniem tam generała i to mnie martwi ,wiec chyba jakiś bug...
    Ad2. No wątpię by to była wina neta mam 60mb i prędkość jest taka jaka powinna być (no czasem spada do 53), dlatego opisuje jako pytanie i problem ,a z tego co widzę nie tylko ja mam takowy po tych tematach i postach, tak wiec wypadało by coś z tym zrobili ...
    Ad3. Fajnie jak by 100 było rożnych,a nie 100 łącznie dla danego gracza ,bo w takim razie mam 3 z głowy

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Na pewno pasek exp nie ruszył się? To ten pod awatarkiem.
    2. Ja mam 2mb i jakoś chodzi bez lagów
    3. jest 100 różnych i codziennie będziesz dostawał nowe, i tak do śmierci ;]

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Nowa Ziemia
    2. Ja mam mobilny i nie mam lagów. No może opóźnienie między np. wybudowaniem budynku, a zaczęciem jego produkcji. Na 95% jest to winasłabego kompa. Chociaż jak masz dobrego neta, to i pewnie dobry komp musisz mieć.
    Druga sprawa, to to, że serwery nie są przygotowane pod taką ilość graczy.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.