Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przerwa Konserwacyjna(wyłączone serwery)

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przerwa Konserwacyjna(wyłączone serwery)

    No witam, moje zażenowanie sięga już zenitu.
    Skoro tak pieczowicie dbane jest by serwery"działały" sprawniej i w tym celu wyłącza się je na kilka godzin to do jasnej anielki!-proszę wstrzymywac czas w grze! straciłem już dwie przygody przez ten syf, nie mogłem dac bufa i przez 4 h kopalnia traciła na urobku....dlaczego mamy tracic na tym skoro to niee jest nasz wymysł!? żądam poprawy tego systemu

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar pajton
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Prawda jest taka, że od początku polskiego TSO zawsze ze środy na czwartek jest czyszczenie bazy itp. więc dziwi mnie to, że jeszcze nie nauczyłeś się, że należy zadbać o sprawy buffów czy przygód w te właśnie dni.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I jak długo będzie jeszcze trwala ta konserwacja miła się zakończyć o 6:30 a ciągle nie mozna wejść do gry chyba już dość tego bałaganu?!
    [U][artur077777@onet.pl]

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Dzis miedzy godzina 10 a 13 serwer byl online bo gralem, tylko nie wiem co jest teraz grane.......

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Kasteros
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hemi próbowałeś kiedyś mieć taki server? nie? to może pomyślisz jak to działa? wierz mi nie jest łatwo "zatrzymać czas w grze" tym bardziej jeśli 90% servera chce by on upływał podczas przerwy, ponad to trza pozmieniać dość sporo skryptów itp. by "zatrzymać czas w grze" po czym programiści muszą zmienić je ponownie by gra działała jak wcześniej. Przez to przerwa trwałaby jakieś 7 godzin jak nie więcej po to byś ty mógł zrobić przygodę, dodatkowo zawsze dzień wcześniej jest info o przerwie konserwacyjnej.
    Ostatnio edytowane przez Kasteros ; 04.05.2012 o 11:36 Powód: dodanie kilku słów i korekcja błędów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.