Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: zdobycie nowych włości

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    zdobycie nowych włości

    Witam
    wytłukłem wszystkie obozy bandytów włącznie z przywódcą a me włości się nie poszerzyły? czy ktoś mi może podpowiedzieć jak to zrobić?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A magazyn postawiłeś na podbitym terenie i słupki się nie przestawiają



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam pytanie do kazuja , jak można wysłać armię do obozów bandytów ? Ponieważ jeszcze do tego nie doszłem.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    generała kupujesz w tawernie wysyłasz go z gwiazdki na pusty plac i stawiasz garnizon następnie jak postawi garnizon otwierasz go i przesuwasz suwakiem swoje jednostki wojska (które produkujesz w koszarach ) jak zakończy ci skakać myszka to znaczy że wojsko ci jest z generałem i klikasz atak i wysyłasz na obóz.

  5. #5
    Osadnik Awatar oskiolo
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wita. Gram bardzo krótko i nie wiem dokładnie jak się poruszać sprawnie w grze i na forum. Udało mi się pokonać wszystkich bandytów wraz z ich przywódcą , teren jest więc czysty ,nie mogę na nim jednak nic postawić ( próbowałam pola,chaty, gospodarstwo,magazyn ). Nie wiem gdzie mogę coś na ten temat poczytać . Nie mam też żadnych sąsiadów więc może dlatego ?? .
    Mój nik w grze to oskiolo . Może mi ktoś napisze gdzie szukać wiadomości na ten temat? . Pozdrawiam graczy.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Piszesz że nie możesz postawić magazynu.Co wydaje mi się bardzo dziwne. Jeśli załatwiłeś przywódcę sektora i masz pozwolenia to ewidentny bug, spróbuj zrobić Relog w 99% pomaga

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    postaw magazyn a nie magazyn prowiantu ehhh ile mozna

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.