Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Bagienna Wiedźma, Weteran

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Ty to w ogóle zlamiłeś annmax1. Różnica między wyborowym łucznikiem a kusznikiem jest taka jak między rekrutem a żołnierzem

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co za różnica, jaka jest między nimi różnica. Ważne że działa wyslij jak na mapce 65R 25Z 120K 40 DL

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HOOVER Zobacz posta
    pure_hate wymiękł. Jak widać nie tak łatwo napisać i supportować poradnik. Pomyśleć tylko, że niektórzy ciągną takich 8 poradników
    Nie, nie wymiękł, robiąc tą mapę każdą z walk symulowałem 10k razy w symulatorze, ktory liczy dokładnie a nie po łepkach , w propozycjach ataków ktore ktoś tam przytoczył , pada więcej rekrutów niż u mnie, co więcej średnie straty są więszke o kilku rekrutów, a makszymalne o tych kilku rekrutów * 2 , w dodatku pada jedeń koń - szanse są nikłe ale jednak . Trzeba pamiętać o tym że poradniki czy mapy robi się dla całej masy graczy, i to że coś pada żadko lub bardzo żadko nie znaczy, że 10 - 15 osobą, które porwa się na taki atak, pod rząd, padnie ten jeden koń + max straty. Nie rozchodzi mi się tutaj o trochę większe czy mniejsze straty, poprostu wstawienie tej mapy tu było błędem - nie ta grupa odbiorców

    Pozatym nie mam zasu na to by przeliczac i sprawdzac, każdą bzdurną i nie przeliczoną propozycję ataku , w taki sam sposób jak liczyłem moje - jedyny dokładny sposób na porównie. Te 4 - czy 5 przeliczłem , 2 - rezultat taki sam, 3 więszke straty minimalne, makxymanle i srednie.
    Ostatnio edytowane przez pure_hate ; 04.05.2012 o 17:51

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Różowa Zobacz posta
    A kto mówi o puszczaniu 1 fali xD Weź się przejdź, dotleń trochę i przeczytaj od początku. Już po spacerze? To teraz jeszcze raz. Na mapce taktycznej masz napisane wyraźnie "wersja pod weterana i kusze". Wiedźmę bijemy w 2 falach: 1. 199 rekrutów + 1 łucznik, 2. Reszta ekipy. Czy gdzieś tu mowa o 1 fali z kusznikami?
    Nie chce się zniżać do Twojego poziomu wypowiedzi, prosiłbym Ciebie o spuszczenie z tonu ok? Popatrz kiedy był mój pierwszy post i czego dotyczył. Dyskusja dotyczyła innej mapki zanim pojawiła się ta co obecnie jest i musisz mi uwierzyć na słowo, że umiem czytać i znam oznaczenia. Również wcześniej dyskusja nie dotyczyła 2 fali.

    Cytat Zamieszczone przez Różowa Zobacz posta
    Ty to w ogóle zlamiłeś annmax1. Różnica między wyborowym łucznikiem a kusznikiem jest taka jak między rekrutem a żołnierzem
    I tu poległaś. Różnica jest niewielka, rzekłbym marna. Oczywiście dotyczy to w zastosowaniu w tej przygodzie z tą konkretną ilością. Zobacz sobie na symulatorze, jakie są straty w żołnierzach jak są WŁ a kiedy Artbaliści. Różnica to zaledwie od 4 do 12 żołnierzy mniej straconych. Pytanie takie: Co jest łatwiej, szybciej i EKONOMICZNIEJ wyprodukować na przygodę o poziomie trudności 3:
    1. 40 WŁ (których każdy powinien już posiadać po podbiciu wyspy i w większej ilości). Do tego należy doliczyć średnio tych 10 żołdaków
    2. czy może 40 kuszników (od 36 poz.) "jadących" na kłodach/drewnie egzotycznym?


    -> annmax1
    Dzięki za sprostowanie, oto mi chodziło.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Blade ; 04.05.2012 o 18:44

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Różnica między WŁ a Ku, to +50% do ataku (WŁ 30-60, Ku 45-90). Może nie w tej przygodzie, ale w wyżej lewelowych różnica jest porażająca (zobacz poradnik do przygody "Wikingowie")
    To tak na marginesie. Kusznicy są dostępni od 36 lv i by ich zdobyć lepiej zrobić kilka razy przygodę "Wiktor Podstępny" niż montować budynki potrzebne do ich wytwarzania (6k granitu i 8,5 desek egzotycznych, o tytanie do ich wytwarzania lepiej nie wspominać)
    Przez długi czas Wyborowi są najsilniejszą jednostką w grze.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Dlatego pisałem, że w "tej przygodzie i z tą konkretną ilością".

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.