Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Bagienna Wiedźma, Weteran

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Wcześniej nic nie pisałeś o drugiej fali. Ja wysłałem w pierwszej fali 199R 1Ł, zlikwidowałem 100 kultystów. W drugiej puściłem 65R 17O 2Ż 108K 58WŁ.
    Liczyłem na uśrednione straty, choć symulator pokazywał nawet całkowitą porażkę, ale nie raz się już mylił. Niestety moje straty: 65R 17O 2Ż 108K 36WŁ.
    Vide ostatnia mapka: druga fala również może mieć podobne straty jak moje. W sumie jest niewielka różnica w wojskach. Symulator podobnie "reaguje", więc straty rzędu 65R 25O to naprawdę ktoś miał fuksa.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Jest ewidentnie napisane - wersja pod weterana i kusze. Nie masz kusz - nie tykasz tego.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pure_hate wymiękł. Jak widać nie tak łatwo napisać i supportować poradnik. Pomyśleć tylko, że niektórzy ciągną takich 8 poradników

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Różowa Zobacz posta
    Jest ewidentnie napisane - wersja pod weterana i kusze. Nie masz kusz - nie tykasz tego.
    ->Różowa

    No nie jest...
    Na pewno nie w tym wątku a w innym jest tylko o kuszach wspomniane, ale też nie ma propozycji wojsk z ich użyciem. Wcześniej były tu mapki i też kusz nie widziałem. Poza tym użycie kusz jak na taką przygodę (ktoś już to wspomniał) jest mało ekonomiczne. Też nie problem do tej przygody używać samych EŻ, prawda?
    Ostatnio edytowane przez Mad_Blade ; 04.05.2012 o 12:05

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Mówię o mapce taktycznej. Atakowanie falą rekrutów i 1 łucznikiem nie ma sensu, chyba, że masz pod ręką kusze. Czemu niby użycie kusz ma być mało ekonomiczne, są jednorazowego użytku czy co? :P

  6. #16
    Osadnik Awatar Yuppies
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    EEEE ma ktoś tą mapkę z tego poradnika ? Kurde najlepszy poradnik i usunięty WTF ?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najlepszy poradnik? Nie sądzę skoro został usunięty...

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Różowa Zobacz posta
    Mówię o mapce taktycznej. Atakowanie falą rekrutów i 1 łucznikiem nie ma sensu, chyba, że masz pod ręką kusze. Czemu niby użycie kusz ma być mało ekonomiczne, są jednorazowego użytku czy co? :P
    Czemu? Jest to wyjaśnione w innym wątku dotyczącym tej przygody. A tak nawiasem, to dla Ciebie jest opłacalne puszczenie w pierwszej fali kuszników? Robiłaś tak, czy tylko domniemasz? Nie widziałem jak dotąd poradnika, gdzie na Wiedźmę puszcza się jedną falę (może faktycznie później z EŻ i Ku). Na razie operacja trwa dwie i puszczanie kuszników w pierwszej (nawet 100) nic Ci nie da. Dlaczego? - Bo wszystkie jednostki oprócz konnicy (po eliminacji Kultystów) atakują Wiedźmę, nie Kapłanów. A oni dość szybko rozprawiają się z Rekrutami i Ochotnikami. Zobacz sobie na symulatorze. Obojętnie ile byś nie puściła z Rekrutami Kuszników idą do piachu.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Blade ; 04.05.2012 o 12:29

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    A kto mówi o puszczaniu 1 fali xD Weź się przejdź, dotleń trochę i przeczytaj od początku. Już po spacerze? To teraz jeszcze raz. Na mapce taktycznej masz napisane wyraźnie "wersja pod weterana i kusze". Wiedźmę bijemy w 2 falach: 1. 199 rekrutów + 1 łucznik, 2. Reszta ekipy. Czy gdzieś tu mowa o 1 fali z kusznikami?

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mad_Blade Zobacz posta
    Wcześniej nic nie pisałeś o drugiej fali. Ja wysłałem w pierwszej fali 199R 1Ł, zlikwidowałem 100 kultystów. W drugiej puściłem 65R 17O 2Ż 108K 58WŁ.
    Liczyłem na uśrednione straty, choć symulator pokazywał nawet całkowitą porażkę, ale nie raz się już mylił. Niestety moje straty: 65R 17O 2Ż 108K 36WŁ.
    Vide ostatnia mapka: druga fala również może mieć podobne straty jak moje. W sumie jest niewielka różnica w wojskach. Symulator podobnie "reaguje", więc straty rzędu 65R 25O to naprawdę ktoś miał fuksa.

    Sorki ale chyba nie wyraziłem się dość jasno. W drugiej fali ponieważ nie
    mam kuszy więc wysyłam długie luki ale z ŻOŁNIERZAMI nie z OCHOTNIKAMI bo inaczej straty sa jak twoje. To muszą być ŻOŁNIERZE a i ta ginie ich od 15_25.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.