Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Przyspieszenie gry

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Przyspieszenie gry

    Mam pytanie czy jest szansa na przyspieszenie gry na wolniejszych komputerach? bo jesli chodzi o opcje to to raczej ubogo wyglada, nie ma tam praktycznie zadnych ustawien.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    proponuje zakup czegos sprawniejszego

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    za takie rady dziekuje. idz spamowac na inne forum

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale konkretnie o jakie przyspieszenie gry tobie chodzi?

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez djcris Zobacz posta
    ale konkretnie o jakie przyspieszenie gry tobie chodzi?
    gra zwalnia niesamowicie jesli sie cos robi, np. chce zobaczyc i zatwierdzic oferty handlowe albo przeczytac wiadomosci albo doladowac polmiskiem ryb tartak no cokolwiek to trzeba czekac z minute lub 2 az ta akcja sie wykona. to nie jest wina internetu bo w pracy mamy taki sam internet i ci co maja lepsze komputery graja normalnie.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    w pracy sie pracuje a nie gra ;P

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    Lukasss1

    to co opisujesz doskwiera chyba kazdemu poniewaz są to lagi, spowodowane zbyt duzym obciazeniem serwerów. Sam jak daje buffy to zdążę czasem 10 rozdac juz a dopiero 1 buff wskoczy

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To nie są wcale lagi (nie zawsze), mam możliwość porównać na komputerze i tablecie.
    Komputer z 2Ghz radzi sobie bez problemu, natomiast na tablecie mam 1Ghz i tam działa to tak wolno i wiesza się po pewnym czasie. Gdyby można było wyłączyć animacje to zapewne gra by przyśpieszyła.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Też mama ten problem. przydałaby się opcja, która wyłączyłaby animacje lub zmniejszyła jakość.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    1. Używaj przeglądarki, która zjada ci najmniej pamięci RAM, wyczyść cookies i inne dane przeglądarki.
    2. Wyłącz inne programy pochłaniające pamięć i obciążające łącze (GaduGadu, Skype itp)
    3. Sprawdź czy masz najnowszy Adobe flash.
    4. Spróbuj z aktualizacjami do karty graficznej.
    5. Przeczyść komputer z zbędnych danych (czasami pecet zamula jak ma za dużo wgrane).
    6. Jeśli to wszystko nie pomogło to naprawdę rozważ zakup nowszego sprzętu.

    Ja osobiście gram na netbooku (Intel Atom 1,66Ghz, 1GB RAM, Zintegrowana karta graficzna) i nie mam zbyt dużych opóźnień (max 2-4 sekundy).
    Faktem jest, że przy dawaniu buffków jest spore późnienie jak to napisał kolega wyżej, jednak to już typowo kwestia serwerów.

    Mam prośbę także, podałbyś może specyfikację komputera. Oraz z jakiej przeglądarki korzystasz.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.