Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 83

Wątek: Brak Chatu

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Maile z opisem problemu na supporcie nie robią wiekszego wrażenia. Zgłaszając problem, trzy razy pisałam im, że wyczyściłam cache i kilakrotnie sprawdziłam, czy to nie jest wina przeglądarki. I co? Czwarty raz odpisali mi, cytuję: "Opisany przez Ciebie problem może być spowodowany błędnymi lub/i nieaktualnymi danymi w pamięci podręcznej (tzw. cache) Twojej przeglądarki." Stwierdziłam, że nie ma sensu z nimi rozmawiać, bo jedyne co mogłabym im napisać po takiej odpowiedzi, to co myślę o stanie ich mózgów. Albo ktoś odpisuje tam na problemy na zasadzie "kopiuj wklej", albo mają już teraz wyłącznie odpowiedzi automatyczne, co i tak na jedno wychodzi. Równie dobrze można sobie pogadać do krzesła i liczyć, że coś poradzi. Nie wiem, czy tak trudno powiedzieć "sorry skopaliśmy, dzięki za info, będzie próbowali to naprawić?" albo chociażby wymyślić jakąś logiczną odpowiedź. Tragedia. W każdym razie u mnie, po ostatniej przerwie też znowu dzieją się cuda. O dziwo tym razem jest nieznaczna poprawa. Gra się wczytuje już bez większych problemów, za to handel i czat, jak mu się podoba. Istna loteria, przy jednym logowaniu wszystki idzie perfekcyjnie, po kolejnym nie działa już nic...

  2. #52
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tyle już woja wpier* przez te cyrki z przerywaniem połączenia, bo nie mogłem zawrócić albo przy próbie bloka mi przerywało, że masakra.

    powinni sobie odpuścić myślenie o jakimś pvp bo to będzie żart jak wprowadzą ;p
    Ostatnio edytowane przez cornflakes ; 04.05.2012 o 16:51

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja kilka dni temu dostałem od supportu ostateczną odpowiedź: "problem został przekazany do odpowiedniego departamentu". No i tak sobie czekam. W sumie już 9 dni jak mi gra nie działa.

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja mam ten sam problem tez juz dosyc długo i mnie to wali juz normalnie sprawdzac powinni co zmienili i tam szukac błedu bo fakt jest taki ze jesli gra ładuje sie dobrze tzn obrazki i wszystkie inne graficzne elementy gry to szlag trafia czat i handel a oni dalej kumaja i przekazuja sprawe do odpowiedniego departamentu

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Prawda jest taka, że supporta też wali czy ta gierka będzie chodzić czy nie. Są to zapewne jakieś studenciaki pewnie drugiego albo trzeciego sortu którzy jedynie co potrafią to pić tanie wina. Wielce się obrażają jak im powiesz, że ****a robią i odpisują, że jak będę ich obrażał to nie będą mi odpisywać. Dobre sobie jakby mi na tym zależało

  6. #56
    Początkujący Osadnik Awatar zebatka
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    macie problem z gra ???

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam, wyrzuca mnie już przy logowaniu i wyświetla komunikat, że zerwane połączenie z serwerem i żeby odświeżyć, ale odświeżanie nic nie daje.
    Podejrzewam, że od rana nie będzie już tego problemu, więc cierpliwie poczekam

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja mam ciągle ale próbuje zrobic cos na własna reke bo na suport sie nie doczekam

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie się poprawiło ahahaha! Teraz handel i chat działają za każdym razem za to w 90% przypadków nie ładuje mi się grafika, budynki, złoża itd. Więc mogę sobie do woli handlować ale nie mogę budować, buffować, levelować itd budynków

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam to samo z tym ze mi znowu grafika się ładuje a handel nie wiec lipa (zastanawiam się nad tym iż problem leży w łączu Play online ale wcześniej tego nie było pozatym nie mogę zainstalowac update do modemu) serwer gry i rozmów sa chyba postawione osobno i to może byc przyczyną tak mi sie zdaje ale na 100 % nie wiem

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.