Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [SPRZEDAM] Udział w nagrodach za przygodę Okradać bogatych

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    [SPRZEDAM] Udział w nagrodach za przygodę Okradać bogatych

    Jak w temacie.
    Cena którą proponuję to 250 monet.
    Jeżeli będzie więcej chętnych, to zaproszę ta osobę która w tym temacie zaproponuje większą kwotę.
    Szanse na dropy znajdziecie w poradniku do tej przygody.
    Odbędzie się to tak, że na oferty czekam do 20 dzisiaj (piątek). Osoba która wygra dostanie ode mnie zaproszenie do znajomych, ja wysyłam 1 rybę za zaoferowaną kwotę. Po udanej transakcji wysyłam zaproszenie do przygody. Gracz wysyła swojego generała z armią ok. 10 rekrutów, po to aby zabić przynajmniej jedną jednostkę wroga (niezbędny warunek do zdobycia nagrody). Kiedy to zrobisz wysyłasz mi wiadomość PW, a ja najpóźniej o 22 kończę ostatniego przywódcę, dostajemy nagrody i jest super (mam nadzieję że w końcu trafię zamek...). Podkreślam, że biorący udział w akcji nie otrzyma punktów doświadczenia.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Najwyższa oferta jaka mam na ten moment to 300 sztuk złota. Proszę o wpisywanie ofert w tym temacie bo na PW ciężko jest odpowiadać na każde zapytanie o bieżącą ofertę każdemu z osobna. Pozdrawiam

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    310 monet

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.