Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Klimat "starych" Settlersów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    Klimat "starych" Settlersów

    Witam wszystkich,

    Od paru dni gram w Settlers Online. Uważam że stworzenie wersji przeglądarkowej tej gry to strzał w dziesiątkę. W Settlersów grałem jeszcze na Amidze i pamiętam, że gra była genialna. Najbardziej podobał mi się klimat gry, to że każdy osadnik miał swoją pracę, zanosił materiały w odpowiednie miejsce, wracał do swojej chatki pracował dalej. Cała miejscowość tętniła życiem, widać było różnorodnych specjalistów chodzących po wiosce ze swoimi produktami lub bez (w drodze powrotnej), a jeśli nie szli z towarem przez wieś, to przynajmniej wychodzili przed swoje domki i zostawiali towar obok, który później był zabierany przez tragarzy.

    Niestety widzę, że w Settlers Online tego nie ma. Jedyne towary jakie są noszone to zboże, kłody drzewa,kamień i jakieś worki. A co z deskami z tartaku, narzędziami, węglem, co z sadzonkami drzew roznoszonymi przez leśniczych, miedzią, mieczami? Jestem dopiero na 16 levelu, ale podejrzewam że takich braków będzie więcej.
    Prawie każdy specjalista siedzi w swoim domku, widać go tylko przez animację tego domku. Po wiosce chodzą tylko dwa typy "ludków" - jeden w białej koszuli drugi ubrany jak leśnik. Uważam że ta różnorodność, która była w starych Settlersach była czymś naprawdę pięknym, co tworzyło klimat, atmosferę i grywalność. Tutaj jest to bardzo okrojone, i brakuję mi tej starej różnorodności. Wiem że to są szczegóły, ale moim zdaniem te szczegóły były kluczowe dla klimatu.
    Jak pisałem wcześniej - ogromnie się cieszę z powstania Settlers Online i na pewno będą w nią grał - chciałbym jednak, żeby moje uwagi były uwzględnione przez programistów i poparte przez pozostałych graczy

    Dziękuje i Serdecznie pozdrawiam
    Jpack
    Ostatnio edytowane przez Jpack2 ; 26.04.2012 o 20:07

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    witam. w całości cię popieram na początku też rozglądałem się za tragażami i innymi specjalistami.Może w przyszłości coś dołożą

  3. #3
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jesli nie damy im zarabiac to nie zrobią :P ale ta gra sie rozwija wiec pewnie zrobia cos takiego

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1) O ile się nie myle, to wraz z zakonczeniem produkcji, każdy rzemieślnik przenosi dobra do magazynu, tylko jest to raz na X minut i dla tego nie wali to po oczach.
    2) Fajnie by było, jakby było więcej ludków, życia, etc. ale obawiam się, że ruchome obiekty tego typu obciązają serwer i może źle to wpłynąć na płynność gry.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.