Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Gra nie działa?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Gra nie działa?

    Witam! Nie mogę wejść do gry. Pasek ładowania dochodzi do końca i potem nic się nie dzieje. Czy tylko u mnie tak jest?

  2. #2

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem w tym, że to zrobiłam, a jeśli już uda mi się wejść do gry, to po chwili tracą mi się zakładki pomoc, handel itd, a po chwili zrywa mi połączenie z serwerem

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Strona powitalna i logowania wchodzą normalnie. Klikam na Graj i po trzech chwilach pojawia się biały ekran i nic
    ani czyszczenie keszu, ani usuwanie ciastek nie pomaga. Usunąłem wszystkie ciastka w biurze, została sama kawa - strony dalej nie ma..
    Świat Kolonia [Realm 4]

  5. #5
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w takim razie pozostaje napisac o problemie do pomocy technicznej uzywajac formularza kontaktowego
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niewiele ci support pomoże ;p
    u mnie śmigało do wczoraj do 16 świetnie i nagle bach, do teraz mam problem z logowaniem albo poprawnym działaniem a nie zmieniałem na kompie absolutnie nic, o dziwo na innym wydawało się grać normalnie ale tu gdzie trzeba nie chce i dupa już kombinowałem wszystkiego chyba

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez nicpek74 Zobacz posta
    Strona powitalna i logowania wchodzą normalnie. Klikam na Graj i po trzech chwilach pojawia się biały ekran i nic
    ani czyszczenie keszu, ani usuwanie ciastek nie pomaga. Usunąłem wszystkie ciastka w biurze, została sama kawa - strony dalej nie ma..
    Świat Kolonia [Realm 4]
    Ten sam serwer i ten sam problem. Od rana nie jestem w stanie sie zalogować. Ktoś już rozwiązał sobie ten kłopot?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.