Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Skarbiec w gildii

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    Skarbiec w gildii

    Witam chodzi mi o to zeby dodac do gry skarbiec w gildii. Członkowie beda mogli tam wplacac surowce, zloto i wszelkiego rodzaju inne rzeczy i gdy ktos bd potrzebowal surowcow wtedy przywodca gildii mu wyplaci pewna sume ze skarbca

  2. #2
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jestem za.

  3. #3
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    za skarbcem bylbym za, jesli wprowadza cos, co bedzie dzialalo dla calej gildii, np. buffy. natomiast jesli mialby byc tylko skarbiec (albo buff dla jednej osoby, a nie dla wszystkich na raz) to jestem na NIE

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Kasteros
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Także jestem za, ale wprowadzając skarbiec administracja mogłaby też wprowadzić "buffy gildijne" tzn. za pewną sumę ze skarbca lider gildii wykupuje buff działający dla wszystkich członków np. zwiększenie prędkości werbunku wojsk o 4%...itp. lub poprzez wykupienie buffa przez lidera wszyscy członkowie otrzymują buff-a w wiadomości

    Wiem jak ciężko jest coś takiego napisać, ale sądzę że wysiłek by się opłacił, gdyż gracze byliby "szczęśliwi i wdzięczni"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja jestem za skarbcem jak najbardziej Uciążliwe jest podsyłanie xx ofert (zależnie od ilości członków) jak cała gildia na coś zbiera.

    Co do buffków to mam negatywną ocenę, bo zamiast gry zrobi się jedna wielka przepychanka. Poza tym buffki na werbunek macie w sklepie za diamenty. Ta gra musi na czymś żyć. Mimo, że macie tak dużo to wciąż wam mało i chcielibyście więcej za free.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Kasteros
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Xenlin Zobacz posta
    Ja jestem za skarbcem jak najbardziej Uciążliwe jest podsyłanie xx ofert (zależnie od ilości członków) jak cała gildia na coś zbiera.

    Co do buffków to mam negatywną ocenę, bo zamiast gry zrobi się jedna wielka przepychanka. Poza tym buffki na werbunek macie w sklepie za diamenty. Ta gra musi na czymś żyć. Mimo, że macie tak dużo to wciąż wam mało i chcielibyście więcej za free.
    Buffki na rekrutacje podałem jako przykład, to co da administracja zależy od niej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.