Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Mobilizacja

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Mobilizacja

    Witam
    Nie wiem czy ktoś ten pomysł już zgłaszał bo nie dam rady przeczytać całego forum - jeśli się powtarzam to sorki bardzo

    Chodzi mi o możliwość wysmyknięcia gostka z budynku i skierowania go do woja lub do innego budynku - bez burzenia wzmiankowanego budynku. Jeśli ktoś się zdecyduje na wyciągnięcie 200 chłopa z roboty to mu gospodarka siędzie ale będzie miał ekipę na kolejną zadymę - na dłuższą metę i tak będzie musiał poczekać albo wyprodukować mięsko armatnie

    Poprawi to nieco dynamikę walki - dwie trzy szybkie zadymy... a potem czekamy, czekamy, czekamy i powoli się odradzamy

    Pozdrawiam
    Johny

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może na początku gry wydaje się że mało tych ludzi do walki ale potem jest ok wiec nie warto zatrzymywać produkcji zabierając osadników na paru wojaków



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może nie warto
    Ja jednak mam 150 ludzików w studniach a będę miał 200 - bez żalu bym przed snem powołał ich do armii - wyprowadził ostatni atak i poszedł spać. Do rana puste studzienki by się znów zapełniły
    Wiem że to specyficzny przypadek - jednak w przypadku intensywnych walk i chęci zakończenia questu w dozwolonym czasie - taka opcja byłaby bardzo przydatna.
    Tak myślę - wiem też że dobry zawodnik naprodukuje sobie ludzików w menu gwiazdy i będzie ich miał w zapasie - ale życie płata różne niespodzianki
    Pzdr
    J

  4. #4
    Osadnik Awatar Wizardus
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Myślę że to nie głupi pomysł. Można by to zrealizować w ten sposób, by osadnik którego budynek ma zatrzymaną pracę, przechodził do zasobów bezrobotnych.

    Mi osobiście brakuje buffa "wici" który zwiększał by czas ściągana na wyspę osadników oraz przyśpieszał rekrutację na podobnych zasadach co zwykłe buffy. Wiem że można kupić coś takiego za kryształy, ale nie zawsze budżet domowy pozwala je kupić, zwłaszcza że do tej pory sporo już wydałem na TSO ;-)

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlatego zamiast kombinowac z przyrostem naturalnym osadnikow szybko i skutecznie robi sie z wykorzystaniem chleba.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Osadnik Awatar Wizardus
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Dlatego zamiast kombinowac z przyrostem naturalnym osadnikow szybko i skutecznie robi sie z wykorzystaniem chleba.
    U mnie cały chlebek idzie na buffy i rybki, na produkcję osadników w magazynie kupuję chlebek przez kantor.
    Nie mniej, spore wrażenie robi stopeń przemyślenia gry. Gdy nie kupuje się kryształów, gra się baaaaaaardzo powoli

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wizardus Zobacz posta
    U mnie cały chlebek idzie na buffy i rybki, na produkcję osadników w magazynie kupuję chlebek przez kantor.
    = produkujesz za malo chleba.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ech z chlebem to najgorsze jest to że w końcu się ląduje z kilkudziesięcioma polami do odnowienia codziennie :/ a silosy są dość drogie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.