Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Multioszustwa - co dalej ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia

    Multioszustwa - co dalej ?

    Od pewnego czasu z rosnącym zdziwieniem obserwuję calkowitą bezczynność administracji gry wobec osób łamiących regulamin gry z wykorzystaniem multikont. Śmiech mnie ogarnia, gdy widzę konta 36 lvl z wyspami obłożonymi wyłacznie rezydencjami, bo ich właściciele opływają w surowce z innych swoich kont. To patologia, bo na allegro pojawia się coraz więcej aukcji z surowcami, wszystko przez to, że nie ma żadnego bata na multikonciarzy-handlarzy.

    Chcicałbym zapytac - co dalej? Jak administracja zamierza zachować balans w tej grze pomiędzy graczami? Jak - biorąc pod uwagę nadchodzący tryb PVP - uczciwy gracz może konkurować wobec gracza łamiącego regulamin, posiadającego kilka kont-farm ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak jest w wszystkich grach tego typu, a zasady są takie:

    1) teoretycznie zabronione.
    2) praktycznie się kogoś ukaże z donosu życzliwego.
    3) twórcą gier to nie przeszkadza bo 3a) mogą chwalić się jak bardzo gra jest popularna, 3b) napędza zyski.

    Na rynku można spotkać kuriozalne oferty np. 1 wody za ileś monet. To jawne multikonto.
    Ostatnio edytowane przez Rafał-2012 ; 23.04.2012 o 09:44

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Olać to wszystko.... dystans i jeszcze raz dystans.
    Nie martw się wyższymi levelami. Uwierz mi nie ma to żadnego znaczenia.
    Przerabiałem ******** i też na początku było wielu ambitnych... i co po dwóch latach 1000 wiosek stracili w trzy dni.
    I tak samo będzie tutaj.
    Mamy nietykalną wyspę, pykaj sobie w wolnej chwili myszką i nie przejmuj się.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobrze mówisz, nie ma się co przejmować, to tylko gra

  5. #5
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    [QUOTE=Maciekl88I;21464 Śmiech mnie ogarnia, gdy widzę konta 36 lvl z wyspami obłożonymi wyłacznie rezydencjami, bo ich właściciele opływają w surowce z innych swoich kont. [/QUOTE]
    A ja wraz z Zona i Corka na poczatku mielismy stresa ze trzy kompy na jedym IP
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja też z żoną mamy dwa konta na tym samym IP i też się bałem, że nam konta zablokuję. Zgłosiłem oczywiście wszędzie gdzie się da, że taka sytuacja jest. Oczywiście wszystkie transakcje handlowe robię zawsze tak, żeby były z zyskiem dla słabszego gracza. Widzę jednak, że większość ma to kompletnie w du**. Ja się tym nie przejmuję, ponieważ w paru grach tego typu sojusze grające uczciwie zajeżdżały takich multikonciarzy na śmierć. Zazwyczaj multikonciarze to są ludzie którzy robią to dla zarobku albo są kompletnymi lamami, którzy nie potrafią sobie poradzić w grze. Krzyżyk na drogę i jedziemy dalej karawaną

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Multi-konto nie uczciwe, handel nie uczciwy, a item shop? W nim można kupić dosłownie wszystko. Odkrywców, pozwolenia na budowę, surkę, przygody... Item shop uczciwy? Dla mnie to takie same kanciarstwo jak multi-konto.
    Jednak nie ma co płakać nadmiernie. Takie przekręty tak naprawdę nic nie dają. Co z tego, że wbiją szybciej lewel niż my? Nic mu to nie da. W tej grze nie ma nawet rankingu by się chwalić lewelem, a oszustwami tylko sobie psują zabawę i nikomu innemu.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wymieniając bufy kilka razy trafiłem na " złote" . Konta gdzie nie ma żadnej gospodarki ,nie ma rolników,drwali,piekarni czy mieczników .Są tylko kopalnie złota ,piece i mennice. Multikonta są zabronione czy każdy tak może sobie dorobić ?
    Sam bym dostawił kilka kont,a co mi tam,jeśli wolno.

  9. #9
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Otiss Zobacz posta
    Wymieniając bufy kilka razy trafiłem na " złote" . Konta gdzie nie ma żadnej gospodarki ,nie ma rolników,drwali,piekarni czy mieczników .Są tylko kopalnie złota ,piece i mennice. Multikonta są zabronione czy każdy tak może sobie dorobić ?
    Sam bym dostawił kilka kont,a co mi tam,jeśli wolno.
    Ale wtedy dolaczysz do tej bandy burakow i nieudacznikow ktorzy z pazerstwa, braku wyobrazni, swojego nic-nie-umienia i ogolnie spapranego zycia robia takie akcje. Jesli sie na to (z)godzisz to luz.
    Mnie to akurat nie przeszkadza bo w przeciwienstwie do nich z nikim sie nie scigam i sobie spokojnie jakos tam ciagne do przodu.
    Cieszy mnie to ze nie naleze do tej czesci ludzi ktora jest slaba, beznadziejna. Tacy ludzie gdzies musza odreagowac. Moze byli lub sa bici przez kolegow. Albo wchodzil im ojciec lub wujek do wanny. Chce przez to powiedziec ze to moze nie ich wina tak do konca. Jesli to ma im poprawic samopoczucie to spoko. Jakby nie patrzac - mi nie przeszkadzaja grze.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    Wlasciciele multi-kont to frajerzy niedowartosciowani w realu...w przyszlosci i tak nie maja szans jak bedzie pvp to ich nosem wciagniemy...hehe PZDR dla "normalnych" graczy.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.