Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Dom Włodyki

  1. #1
    Osadnik Awatar Pirotechnic
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj

    Dom Włodyki

    Witam, mam małą propozycję odnośnie zmiany wraz z rozwojem domu władyki a powiązaniem jego z produkcją ludności cywilnej.

    Otóż, do tej pory w grze podnosząc dom władyki otrzymujemy tylko dodatkowo trochę miejsca, ale koszt podnoszenia i czas trwania jest bardzo ogromny.
    Ponadto ciągle ludziki robią się 1 na 15 minut.

    Proponuję by wraz z rozwojem tego domu, ludność także szybciej by się "rozmnażała".

    Poziom 1 - level 1 - ludzik na 15 minut
    Poziom 2 - level 2 - ludzik na 12 minut
    Poziom 3 - level 3 - ludzik na 9 minut
    Poziom 4 - level 4 - ludzik na 6 minut
    Poziom 5 - level 5 - ludzik na 3 minuty

    Ponadto dzięki temu przyspieszy to odbudowę wojsk po walkach i sprawi iż dom włodyki (władyki) będzie bardziej opłacalny w budowie.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    predzej bedzie o 1 min na poziom albo wcale bo tak nikt lubczyka nie kupi



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Tenebras
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też myślałem o takiej zmianie, ale tylko tak jak kazuja proponuje, 1min mniej co poziom. (lub 1min 15 sek, tak żeby na 5 poziomie było równo 10min)

  4. #4
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    1 minuta na poziom to super pomysł +

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    1 minuta na poziom byłoby ok. Na chwilę obecną mało opłaca się rozwijać dom władyki, znacznie taniej wychodzi rozwój 2 magazynów na 5 lvl co wychodzi taniej, a pojemności daje większą niż dom władyki 5lvl . Ja osobiście podniosłem Chatkę Wielkiego Władka na 2lvl tylko dlatego ze drażnił mnie wygląd 1lvlu (ot, taka duża drewniana stodoła xD )

  6. #6
    Osadnik Awatar Pirotechnic
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    najlepszą opcją jak kolega powyżej zaznaczył jest 1m15 sekund na poziom.

    Czyli przy 5tym levelu produkcja gostka wynosi 10 minut

  7. #7
    Osadnik Awatar Wizardus
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pirotechnic Zobacz posta
    najlepszą opcją jak kolega powyżej zaznaczył jest 1m15 sekund na poziom.

    Czyli przy 5tym levelu produkcja gostka wynosi 10 minut
    A ile by produkował się osadnik przy 40 lev? Przy waszym rozumowaniu, po przekroczeniu 30 lev, czas produkcji osadnika był by ujemny

    Myślę że pomysł przytoczony przez OPa jest najlepszy. Ulepszenie domu władyki powinno przyśpieszać nabór osadników, ale też bez przesady, bo przecież autorzy muszą też trochę zarobić na tej grze ;-),

    Ponadto, sądzę że dom władyki powinien zmieniać nazwę, np na zamek władyki czy pałac władyki.

  8. #8
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wizardus nie rozpędzaj się, max poziom budynku jest 5 ;]

    a co do samego pomysłu to niepotrzebne ułatwienie, fakt fajna sprawa jakby się szybciej osadnicy robili, ale tak na prawdę ten przyrost naturalny jest marginalną sprawą jeśli się ma kilka piekarni.

  9. #9
    Osadnik Awatar Wizardus
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    Wizardus nie rozpędzaj się, max poziom budynku jest 5 ;]
    A co do samego pomysłu to niepotrzebne ułatwienie, fakt fajna sprawa jakby się szybciej osadnicy robili, ale tak na prawdę ten przyrost naturalny jest marginalną sprawą jeśli się ma kilka piekarni.
    Wiem że jest 5, odnosiłem się do wypowiedzi o skróceniu czasu przyrostu zależnie od levelu gracza. Jestem zwolennikiem skrócenia czasu zależnie od poziomu Domu Władyki.

    Ja mam produkcję zboża na sporą skalę, 18 gospodarstw, każde na 3 lev, 5 młynów, 2 browary, 2 stajnie, 3 piekarnie i całość stale na buffach leci, a i tak ciągle muszę dokupować chleba.

  10. #10
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł beznadziejny szybciej gra się znudzi. Macie piekarnie i za chleb możecie sobie ludzików produkować.

    Cytat Zamieszczone przez Wizardus Zobacz posta
    Wiem że jest 5, odnosiłem się do wypowiedzi o skróceniu czasu przyrostu zależnie od levelu gracza. Jestem zwolennikiem skrócenia czasu zależnie od poziomu Domu Władyki.

    Ja mam produkcję zboża na sporą skalę, 18 gospodarstw, każde na 3 lev, 5 młynów, 2 browary, 2 stajnie, 3 piekarnie i całość stale na buffach leci, a i tak ciągle muszę dokupować chleba.
    Na sporą skalę? A wobec tego jaka skala jest moja 60 gospodarstw ?


    Cytat Zamieszczone przez Helventis Zobacz posta
    1 minuta na poziom byłoby ok. Na chwilę obecną mało opłaca się rozwijać dom władyki, znacznie taniej wychodzi rozwój 2 magazynów na 5 lvl co wychodzi taniej, a pojemności daje większą niż dom władyki 5lvl . Ja osobiście podniosłem Chatkę Wielkiego Władka na 2lvl tylko dlatego ze drażnił mnie wygląd 1lvlu (ot, taka duża drewniana stodoła xD )

    Zobaczymy jak dobijesz do 35 lvl czy nadal uznasz że władyki nie opłaca się ulepszać.
    Ostatnio edytowane przez smolk20 ; 23.04.2012 o 17:59
    youtube.com/watch?v=RLVRZ843L0g

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.