Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: przygoda "na końskim grzbiecie"

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Otteporowo Zobacz posta
    to 2 przygoda moja i nie wiedziałem jak ją zrobić, dużo ta gra pochłania czasu, na wszystko sie długo czeka i jak tak dalej będzie to przestane w nią grać...
    Otteporowo wszystkie Twoje problemy biorą się stąd, że po prostu nie myślisz bądź używasz własny umysł niezgodnie z przeznaczeniem . Nie ma sensu przebierać w słowach bo jednak tolerancja na głupotę ma pewne granice. Zajmij się lepiej zbieraniem puszek czy dłubaniem w nosie bo to nie wymaga myślenia i jak sądzę będzie to odpowiednie zajęcie dla Ciebie. Odstaw gry typu The Settlers Online bo przegrzejesz obwody i nic dobrego z tego nie wyjdzie.

    W sumie to pozdrawiam z nadzieją, że jednak ogarniesz się na tyle żeby nie katować nikogo na forum własnymi "górnolotnymi" wpisami/przemyśleniami - jakkolwiek to nazwać.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie pamiętam już jak się nazywała. Była podobna w grafice do "Battle of Immortals". Udawała rasowego rpg

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    a więc wyczuwam tu sugestię ze nie myślę? nie siedze non stop przed kompem jak inni i nie szukam uporczywie czegoś co mi pomoże żeby jak najlepiej grac w tę grę, gram w to dla rozrywki a nie dla lvl, czy coś , ale nie powiem bo sie wkurzyłem trochę, męczyłem sie z tą przygodą troche czasu,
    troche zrozumienia koledzy

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    LiuKhongSun tego co napisałeś krytyką nie można nazwać , to jest obraza,
    najlepiej jest na kogoś nagadać i naubliżać nie widząc błedów
    będę mądrzejszy i zakończę tą licytację

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.