Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Parę Pomysłów

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Parę Pomysłów

    Witam chciałbym przedstawić parę pomysłów które mogą umilić grę.
    1) jakiś sposób żeby można sprawdzić którzy gracze w gildi są online.
    2)walki player vs player
    3)walki gildia vs gildia(1 opcja jest taka że wszyscy wysylaja swoje wojska do budynku gildi i lider nimi atakuje... a 2 to że każdy atakuje z osobna ale to może czasem być przeszkodą bo każdy ma w innym czasie prace ,zajęcia itp.)
    4)walka przymierzy. czyli możliwość tworzenia przymierzy między gildiami i walczenie między nimi
    5)może inna animacja walki ?? znaczy fajne było by coś takiego jak w heros III np. że sami kierujemy swoimi poszczególnymi jednostkami każdy kto grał w tą grę to wie o co chodzi . myśle że umiliło by to rozrywke.
    6)myślę że wystawianie ofert po 400sztuk jest ok. ale handel między ludźmi bezpośredni powinien mieć chociaż maks ten tysiąc
    Ostatnio edytowane przez BARBURA94 ; 21.04.2012 o 18:14

  2. #2
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wszystko ok i myślę że większość będzie za i to jest nawet pewnie w planach ale trzeba poczekać

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak, trzeba będzie poczekać bo do końca bety jeszcze dużo czasu, to dopiero nowa gra więc w takim tempie będzie się rozwijała Pomysł z heroes III bardzo mi się spodobał (kto grał ten wie )

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Walki w stylu heros. Kompletnie niewykonalne musieliby zmienić cały system walki ale pomysł fajny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.