Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pudełkowa wersja

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Pudełkowa wersja

    Czy zna ktoś stronę, gdzie można kupić klucz on-line, taki że dostaje go po paru minutach od zakupu. Bo http://www.gamecodes.pl/the-settlers-online-cd-key.html jest niedostępna już a empik sobie w kulki poleciał. Zamówiłem w poniedziałek, we wtorek wysłali, w środę miało być a dzisiaj (w piątek) usłyszałem, że kontener z zamówieniem zaginął i nie ma na razie, trzeba czekać. a nie płaciłem z góry, więc mogę odwołać, lecz chce wiedzieć, czy można kupić taką jak na tych gamecodes.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Nowa Ziemia
    szukałem, też nigdzie nie mogę znaleźć wersji pudełkowej;/

  3. #3
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W dużych miastach Empik załatwia takie zamówienia bardzo szybko [2 dni robocze], a w innych to nie wiem. Na allegro podobno można kupić.

  4. #4
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie w empiku w Krk załatwia się to ponoć w moment ale ręki nie dam sobie uciąć bo nie kupowałem :P

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie niby też (szczecin) Ale wyjątkowo mieli pecha i zgubili w Polsce cały kontener z dostawą...świetnie po prostu, genialnie -.- Ta jakość...

  6. #6
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Solostran Zobacz posta
    U mnie niby też (szczecin) Ale wyjątkowo mieli pecha i zgubili w Polsce cały kontener z dostawą...świetnie po prostu, genialnie -.- Ta jakość...
    lol, my w Krakowie też mieliśmy pecha, bo Auchan przemycał heroinę w bananach a niestety w krakowskich bananach nie było..
    Ostatnio edytowane przez Fourola ; 21.04.2012 o 09:56

  7. #7
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Bueheeh coś w tym jest

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.