Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Włamiana na konta

  1. #1
    Osadnik Awatar Secmat
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat

    Włamiana na konta

    Witam szanowną administrację. Chciałbym nagłośnić sprawę włamań na konta gdyż dzisiaj druga osoba u mnie w gildii na Nowym Świecie dostała włam na konto i została wyczyszczona z pewnych dóbr. Oczywiście jedna z osób zgłosiła to do suportu z kolei druga osoba dopiero zajmuje się wysłaniem informacji że dostała włam na konto. Pamiętam kiedyś był problem z Uplay, nie szło się zalogować bo nie działał przez parę dobrych godzin. Dzisiaj dostaliśmy Wiadomość od Administracji że wiecie o włamaniach na konta i przestrzegacie, ale co z tego jeżeli to nie jest wina użytkownika, gdyż obydwoje posiadają specjalnie założoną pocztą pod grę, więc wina nie leży po stronie użytkowników tylko, od was musiały wyciec informacje na temat użytkowników. Jeżeli macie pełno takich zgłoszeń proponuje napisać do graczy wiadomość z prośbą o zmianę poczty i popracować nad zabezpieczeniami. Jestem ciekaw ile jest takich osób którym ktoś włamał się na konto.

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a czy nie było tak że pokusili się na darmowe diamenty i podali hasło nie tam gdzie trzeba? ewentualnie zainstalowali se keyloggera?

  3. #3
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Secmat Zobacz posta
    Jestem ciekaw ile jest takich osób którym ktoś włamał się na konto.
    tyle ile pokusilo sie na darmowe surowce/klejnoty

  4. #4
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ile osób na allegro kupuje jakieś programiki ulepszające handel a tak naprawdę programy te mogą zbierać informacje o hasłach, nie tylko do gry.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hmm na początku jak nie było "tych programów i stron" to jakoś nikt nie słyszał o włamaniach, teraz nagle sie pojawiły, dziwny zbieg okoliczności :>
    I to na dodatek w tej samej gildii jeszcze większy zbieg okoliczności.

  6. #6
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dla mnie sprawa prosta. Sami sobie winni, lecz teraz zaden sie nie przyzna ze jest durniem. Kiedys juz gdzies bylo o tym ze tylko czekac jak sie pojawia pierwsze lamenty i lzy. Dlugo nawet nie trzeba bylo czekac
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Głupota pazerność wzmaga, jak dla mnie temat do zamknięcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.