Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Czyżby nowy Event związany z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej?

  1. #41
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wordlord Zobacz posta
    Naprawdę chciałbym to zobaczyć jak tylko dzięki ekonomii zbierasz na klasztor przy 18 poziomie. Proszę Cię choć trochę trzeba być rozbudowanym by móc pohandlować w taki sposób.
    No dokładnie ja przy 31lvl odpuściłem sobie generała, bo faktycznie jest ciężko, aby uzbierać. 2 młyny wodne i odkrywca to dam rady.

  2. #42
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to ja amm 24 lvl i mam 5 młynów wodnych 1x statue wybieg królików i doładowanie kopalni wegla ;d A ty na 31 na generała nie mogłeś uzbierać ;d

  3. #43
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    34poziom general uzbierany w 4 albo 5 dni

  4. #44
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    I po co wam 2 młyny wodne powiedzcie mi?
    Efekt jest dopiero jak ma się ich 10-i wyżej tak samo jak z silosami jeden nic nie da a 10 już tak.

    Co do generała 31 lvl i nie dałeś rady. Możliwe.
    Wszystko zleży ile czasu spędza się w grze.
    youtube.com/watch?v=RLVRZ843L0g

  5. #45
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Weterana, odkrywce i młyn wodny zrobiłem mając 26 lev, a teraz jeszcze na królika zbieram :P ale to już mam wyższy lev.

  6. #46
    Poznańczyk
    Pomęczył bym się ale bym uzbierał, wszyscy się rzucają by mieć wszystko pierwszego dnia. odkrywca był z 10misji i tego co przynieśli pozostali 3odkrywcy. Generał 2-3ciężkie dni handlu. Wcześniej nie wydawałem surowców, zapowiedzieli " z następną przerwą techniczną wchodzi event" to tydzień zbierania. Przestałem zbierać jaja, po zakupie generała, co wpadło to leżało, znajomi rzucili kilkoma pisankami i kupiłem Królika.

    No i wybieg królików na początku sobie sprawiłem xD co by pól nie uzupełniać, bo niestety raz na 2dni te 800desek liści i 200marmuru na pola idzie.

    Dziś z ciekawości powystawiałem kilka ofert na handel efekt : 2h 150jaj. Czyli młyn mi jeszcze wpadnie do końca eventu.

    Z eventu piłkarskiego będzie ciężej wyrwać piłki, ale, nigdy nie zakładam, że czegoś się nie da.

  7. #47
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Koledzy którzy tak się chwalą że mają niski poziom i uzbierali na generała, zauważcie że siedzicie na innym serwerze i widać że tam jest łatwiej go kupić, na Nowej ziemi tak łatwo nie jest.

  8. #48
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Koledzy którzy tak się chwalą że mają niski poziom i uzbierali na generała, zauważcie że siedzicie na innym serwerze i widać że tam jest łatwiej go kupić, na Nowej ziemi tak łatwo nie jest.
    no wlasnie na nowej ziemi

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Leouch Zobacz posta
    no wlasnie na nowej ziemi
    Tylko czy 35 level to niski poziom

  10. #50
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jednym słowem, spadną ceny napitku po evencie.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.