Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem z przygodą, znajomy nie może grać.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z przygodą, znajomy nie może grać.

    Okradać bogatych, przygoda dwuosobowa, wysłałem zaproszenie do znajomego, on go jakoś nie mógł odebrać, ale ja go mam widocznego w przygodzie że robimy razem. on u siebie tej przygody wogóle nie ma, nie może wysłac jednostek. Od wysłania zaproszenia mineło już ponad 12 godzin. ktoś ma jakieś pomysły?

  2. #2
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam ten sam problem

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    znowu podobna sytuacja, wysłałem zaproszenie koledze, widzę go u siebie ale on przygody nie ma, ktos może rozwiązać ten problem?

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Może zaakceptował i ściemnia, że nie przyjął. Niech otworzy księgę obok obrazka swojej postaci, tam będzie miał menu swoich zadań, w aktualnych zadaniach powinna być przygoda wystarczy kliknąć lewym i z następnych opcji wybrać "Wyślij armię", a następnie "Wejdź" żeby pokazała się mapa przygody. Chyba, że faktycznie nie dostał zaproszenia to zonk. Też tak kiedyś raz miałem ze znajomym i 0 odzewu ze strony supportu w tej sprawie

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    Również mnie to spotkało

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam w tej chwili to samo. Przyjełem zaproszenie, ale nie ma mapki z boku. Rozwiązanie, tak jak Pakla napisal wyzej, kliknąć na wykrzyknik i tam w zadaniach jest i jest przycisk wyslij armie, wiec luz Ale juz strach byl
    Ostatnio edytowane przez Wicherro ; 14.05.2012 o 16:44

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale jak ją odesłać w celu zabrania kolejnych wojsk? Mam ten sam problem, przyjąłem zaproszenie, wojska udało mi się wysłac "przez wykrzyknik".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.