Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z grą

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Zyla
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z grą

    Odkąd się zarejestrowałam na tej stronie to jakimś cudem udaje mi się pograć przez 5 minut.. Co po chwile mi się gra wyłącza, wylogowuje, normalnie można dostać na głowę. Co jest z tą grą? Tylko mi się tak dzieje? :/

  2. #2
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ostatnio występują podobne problemy u wielu ludzi a jak ci się spieszy z grą to pisz do supportu.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Miałem to samo gdy logowałem się na innym komputerze z netem z orange. U siebie mam z upc i nie wylogowuje mnie. Przypuszczam że ma tutaj na rzeczy coś ze zmiennym IP
    Mój blog ekspercki na którym piszę o wszystkim co mnie interesuje
    Mój blog seo na którym piszę o IT, ebiznesie, SEO, social media marketingi itp.
    Mój blog RPG, na którym wrzucam raporty z sesji, scenariusze i sporo materiałów o mojej autorce

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Potwierdzam mam to samo na necie z UPC, w pracy wszystko chodzi płynnie i bez problemów. W domu używam firefoxa a w pracy Internet explorera...

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widać ostanio często i to nie jest jeden odosobniony przypadek ponownie server zaczął chyba dostawać świra i albo graczy wylogowuje albo laguje strasznie (no u mnie tylko sa lagi a neta mam 60 ) może za dużo nowych światów zostało postawione na jednej maszynie i trzeba kolejkowanie połączeń dać z max 200 graczy online na świat
    Ostatnio edytowane przez Arct ; 19.04.2012 o 00:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.