Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: zaginione jednostki

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród

    zaginione jednostki

    Witam,
    Przydarzyła mi się dzisiaj niepokojąca sytuacja. Mianowicie zalogowałem się dzisiaj na nie swoim komputerze z bardzo kiepskim łączem, ale jakoś udało się załadować grę (po za tym, że co chwilę miałem DC). Aktualnie robię którąś z ostatnich mapek z pisankami i mam za zadanie wyszkolić 10 rekrutów i 10 łuczników. Rekrutów miałem już zrobionych wcześniej, a łuczników miałem już zrobionych około 4 (później szkoliłem kolejne jednostki). Po kilku disconnect'ach łucznicy się wyzerowali (tak jak rekruci 0/10, tyle że część z rekrutami została już wcześniej zaliczona i tak zostało), ponadto straciłem ich około 6. Nie wiem jak to się stało. Nie pojawili się w garnizonie, a produkcja przepadła. Nawet gdy liczę stan osadników, czyli wojsko razem z tymi, co siedzą w budynkach to wychodzi mi ich za mało. Da radę jakoś sprawdzić logi i odzyskać utracone jednostki?
    Pozdrawiam
    Turtel

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie. To znaczy da, ale myślisz, że admini nie mają nic do roboty, tylko szukać paru łuczników? Olej to i zrób misję na swoim kompie (z lepszym łączem). Przyjdzie czas gdzie będziesz tracił znacznie, znacznie więcej woja.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jednostek nikt szukał Ci nie będzie, co najwyżej surowce by Ci zwrócili

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no to k.. plaża. zrobili zabugowaną grę i myślą, że na niej zarobią..

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    o stary jak ty placzesz o paru łuczników to lepiej usuń konto

    mi by nawet nie chcialo sie pisac takiego postu
    pewnie w czasie w ktorym to pisales oni sie juz dawno zrobili od nowa

  6. #6
    robert_k81
    Teraz wam zginie paru łuczników, jutro 200 żołnierzy a pojutrze 250 puszkarzy tylko dlatego, że nikt wcześniej nie rozwiązał problemu bo na początku chodziło o "paru łuczników".
    Łapiecie aluzję?

    Gość ma rację, błędy się zgłasza.

  7. #7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.