Zamknięty wątek
Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 122

Wątek: Weteran zakup

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    hehehe no noże i zmienie lekko taktyke, narazie jeśli chodzi o wode nie narzekam, uzbieram sobie nieraz 30k w magazynie i potem pare dni jestem w stanie przeżyć o dosłownie 20 studniach klepiąc przygody

    EDIT:
    swoją drogą chodzi mi baaardzo szalony plan po głowie, mianowicei zatrzymania sobie wszystkich pisanek jakie mam (a mam sporo :P ) do nastepnego eventu z pisankami. ale takie nieopłacalne by to było troche
    Ostatnio edytowane przez Goldmano ; 19.04.2012 o 08:48

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hm, wygląda na to że weterana warto kupić szczególnie z myślą o planowanym wdrożeniu pvp.
    Przed ostatnią aktualizacją serwera testowego dostępny był na nim weteran do kupienia za jedyne 3000 klejnotów, więc można się było spodziewać, że za tyle będzie można go kupić.
    Teraz zaktualizowali serwer o event EURO i weteran kosztuje już praktycznie 5000 klejnocików

  3. #83
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z ta fabryka piwa to niezly pomysl mozna skasowac stare piwowarki a dac tylko fabryke co sie zaoszczedzi na pozwoleniach

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez zbychlew Zobacz posta
    Hm, wygląda na to że weterana warto kupić szczególnie z myślą o planowanym wdrożeniu pvp.
    Przed ostatnią aktualizacją serwera testowego dostępny był na nim weteran do kupienia za jedyne 3000 klejnotów, więc można się było spodziewać, że za tyle będzie można go kupić.
    Teraz zaktualizowali serwer o event EURO i weteran kosztuje już praktycznie 5000 klejnocików
    Sporo tych klejnotów za weterana sobie życzą... zaporowa cena i jeżeli to prawda to już totalnie nie wiem co robić. Brać weterana czy sprzedać jajka bo nikt nie da nawet 60% tej ceny (ja bym tyle nie dał) a z drugiej strony możliwe jest, że weteran będzie bardzo istotny w przyszłych walkach.

  5. #85
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brać weterana. Oszczędność wojska to mniejsza produkcja i mniejsze zapotrzebowanie na osadników czyli nie trzeba pozbywać się pozwoleń na rezydencje. No a za miesiąc dwa wytworzysz takie zapasy jakie byś kupił za pisanki.

  6. #86
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Weteran jest jak buff do expa. Użycie go powoduje mniejsze straty, przed co możemy zrobić więcej przygód, czyli bić lvl. Nie zapominajmy o dropie z większej ilości przygód, które posłuży nam do rozbudowy wyspy i przyspieszenia produkcji woja ;]
    Grać bez Weterana tez się da, ale z każdym miesiącem będzie rosła dysproporcja między graczami posiadającymi go i tych bez niego.
    Do tego cena za klejnoty... O.o Za 5k można kupić 7 patentów budowlanych i jeszcze sporo zostanie.

  7. #87
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że wyprzedanie surowców było dobrą decyzją. A weteran to na prawdę dobra sprawa

  8. #88
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Weteran to nie dobra a genialna sprawa to ile dzięki niemu zaoszczędziłem wojska to niewiarygodne , więc uwierz mi że bardzoooo dobrze zrobiłeś

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja postawiłem all na młyny wodne, mam już 3
    i zbieram na kolejny

    ktoś moze wie do czego służy manufaktura za klejnoty ?

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Daje węgla tak jak warsztat smolarza tylko ze z niczego.

Zamknięty wątek
Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.