Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Zamknięta przygoda - przez event Świąteczny?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zamknięta przygoda - przez event Świąteczny?

    Witam

    W momencie pojawienia się eventu świątecznego z automatu zamknęła mi się normalna przygoda (dzieci sawanny) którą właśnie wykonywałem. Po wejściu na przygodę pojawił się komunikat, że pokonałem wszystkie obozy wroga (a zniszczonych było może 50%), i oczywiście z automatu odesłało wszystkie wojska.

    Jest to normalna sytuacja? Są osoby u których wyglądało to tak samo? Czy może jakiś bug?

  2. #2
    Poznańczyk
    Czas ci się nie skończył ?
    Dostałeś nagrodę, za wykonanie przygody ?
    Robiłeś ją z kimś, może on ją dokończył ?

    Znajomy ma otwartych Banitów i nic się nie stało, po wejściu eventu.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Do końca przygody zostało jeszcze ponad 6 dni, wykonywana 1-osobowo. Nagrody przyznane, ale exp tylko ~19000.

    Czyli można wykonywać zwykłe przygody i świąteczne równocześnie?

  4. #4
    Poznańczyk
    Nie można.
    Jedyna opcja to : Świąteczna + ty jako osoba zaproszona do kogoś.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a który masz poziom i od którego do kupienia jest u kupca? bo chyba coś pozmieniali w ten sposób, że przygód o wymaganym wyższym lv niż twój w ogóle nie można odpalić ;p

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    36 lvl miałem. Nie ma osoby która miała aktywną "zwykłą przygodę" podczas rozpoczęcia eventu świąteczneog żeby napisała jak to u niej wyglądało...?

  7. #7
    Poznańczyk
    Napisałem już znajomych ma otwartych banitów od wczoraj i nic się nie stało.
    Tak samo znajoma z Okradać Bogatych, przygody nadal są. Żadna się nie zakończyła.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Miałam aktywnych swoich "piratów" i "okradać bogatych" z kolegą, żadna przygoda się nie zakończyła w ten sposób. Obie zrobiliśmy normalnie.

  9. #9
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja miałem i w dalszym ciągu mam uruchomioną przygodę Banici a koleżanka Piratów. Nic się nie zamknęło.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.