Zamknięty wątek
Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29
Pokaż wyniki od 281 do 289 z 289

Wątek: Przygoda z podchodami - event Świąteczny

  1. #281
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    beriw. ikonka mapki pojawi ci się jak w księdze zadań "zaznaczysz ptaszkiem" dane zadanie i pojawi ci się po prawej stronie ekranu. Klikasz wtedy na nazwę zadania (po prawej) i pojawią ci się opcje : wejdź, anuluj itp. Klikasz na "WEJDŹ" i automatycznie przenosi Cię na nową mapkę, na której szukasz jajek

  2. #282
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    a co do sklepu to wykupiłem za monety (po 10szt) prawie wszystkie przygody z opcji "Wielkanoc", wydając na nie w sumie ok 150 monet (bo żadna mi się sama nie pojawiała w zadaniach) i otrzymałem za zrobienie wszystkich ogółem 120 jajek. Czytając posty innych że mają po kilka razy więcej jajek niż ja zastanawiam się jak ich zdobyc więcej, skoro zadania z poszukiwaniem zakończone mam wszystkie :/ Podpowie mi ktoś o co chodzi ?

  3. #283
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    a czy przypadkiem po wykupieniu przygody w ogóle nie otrzymuje się nagrody? ja zrobiłem 2 i niestety jajek nie było

  4. #284
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja już się całkiem w tym pogubiłem. Przed chwilą wyskoczyło mi poszukiwanie pisanek zakończenie. I dostałem 30 kolejnych jajek, czyli w sumie dzisiaj za te wszystkie przygody wykupione po 10szt monet i pozostałe które same mi się ukazały zebrałem 160 jajek. Monet zero bo wywaliłem na kupno przygód i tylko tyle jajek :/

  5. #285
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taki prosty event, klikanie i zbieranie pisanek, a tyle problemów robi.
    Już nie chcę wiedzieć co się będzie dziać, jak pojawi się w przyszłości (zapewne dalekiej) jakiś bardziej skomplikowany event związany z np. planowanym pvp.

    A odnośnie tematu, to wina leży po obu stronach. Zarówno po stronie organizatorów tej rozrywki (błędy w tłumaczeniu), jak i po stronie użytkowników owej. Brak czytania ze zrozumieniem, a właściwie brak czytania wogóle, bo jestem na 99% pewien, że większość tych co się nadziali na misję za złoto, nawet przed wykupieniem takowej nie raczyło przeczytać co daje, podobnie opis eventu był czytany po wpadce, a nie przed. Po prostu uznano, że jak zwykłe misje kupione w sklepie czy znalezione przez podróżnika dają takie same nagrody, to tutaj też tak będzie. I właściwie jest. Bo zarówno za przygody otrzymane gratis jak i te kupione nagród nie ma, tylko, że jak ktoś zrobił pierwszą to pewnie nie zauważył, że jajka dostał za zadanie.

    Ogólnie sam nie jestem jakiś święty bo też nie zwróciłem na ten szczególik uwagi. Ale monet nie wydałem, a wszystkim pokrzywdzonym zostaną zwrócone, więc nie wiem po co jeszcze wszyscy na BB złorzeczą.

  6. #286
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    skoro tak twierdzisz to powiedz mi od czego zależy i kiedy pojawi mi się kolejny stopien trodnosci drugiego zadania z jajkami ? Bo na razie pojawiło mi się 5 a w sumie jest ich też 10 jak w pierwszej przygodzie.

  7. #287
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    JA tam już kładę, na ten zrąbany event, misji nieukończe wszystkich bo są zbugowane, więc mi to lata. Jedynie z czego jestem zadowolony to z Młynów wodnych bo przynajmniej maj już w dupie studnie... Jak dla mnie to organizatorzy nie owijając w bawełne "Ch*j" położyli na event ważne aby klejnoty na pisankli wydawali. Bo i tak te zasrane 300 pisanek za 900 klejnotów to jest jakaś paranoja. ***ło ich na czajnik...

  8. #288
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ! O co chodzi z tymi jajkami ?! Ja również zakupiłem przygody (jedna 10 złota) i nie dostałem nic po wykonaniu ?! Po co one w ogóle są skoro żadnych korzyści z nich nie ma ?! A teraz do administracji --> "złodzieje oddajcie złoto !" :P A tak na poważnie zajmijcie się tym problemem bo jak tak dalej będzie to gra zrówna się poziomem tanich daremnych gierek na przeglądarkę. I w sumie jakoś zróbcie by mi złoto oddać, może to niewiele lecz jest ! Pozdrawiam.

  9. #289
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    ............ Boże widzisz a nie grzmisz ! Sulibrat proszę cię, zanim cokolwiek napiszesz następnym razem to łaskawie przeczytaj wszystko co jest w temacie a nie że wchodzisz i zadajesz pytanie na które odp została udzielona już z 2 - 3 dni temu.....

Zamknięty wątek
Strona 29 z 29 PierwszyPierwszy ... 19 27 28 29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.