Zamknięty wątek
Strona 22 z 29 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 289

Wątek: Przygoda z podchodami - event Świąteczny

  1. #211
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wiem o tym - i jak wyżej odpisywałem - to normalne. Sądzę, że dopiero niedługo firma zacznie na grze zarabiać zainwestowane pieniądze. Natomiast mówię - można inaczej, a tu w przypadku "mistycznego" weterana - niesmak pozostaje.

    edit: @Piwonia - dokładnie. O to mi chodziło.

  2. #212
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Powinni wziąć przykład z wydania pudełkowego jak ceny znormalniały to pudełka wymiotło z empiku na drugi dzień, tu też powinno być tak że cena powinna byc bardziej przystępna.

  3. #213
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Powinni wziąć przykład z wydania pudełkowego jak ceny znormalniały to pudełka wymiotło z empiku na drugi dzień, tu też powinno być tak że cena powinna byc bardziej przystępna.
    Przelew 40zł za 2500 klejnotów.
    Pudełko 34zł za 2500 klejnotów + inne śmieci. - jeżeli zamawiasz przez Internet i odbierasz w Empiku u nich.

    Taka wzmianka.

  4. #214
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Szybkie Pytanko z innej beczki..........
    co daje ten cholerny wybieg królików za 60 jaj ????

  5. #215
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez VANKRASNAL Zobacz posta
    Szybkie Pytanko z innej beczki..........
    co daje ten cholerny wybieg królików za 60 jaj ????
    +6000 jednostek zboża do wybranego pola.

    to tak jak doładowywać zasób kopalni/ryb/mięsa.

    oczywiście tłumaczenie jest żałosne..

  6. #216
    Początkujący Osadnik Awatar Endi
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    czyli zakładając że mamy 400 pisanek z zadań to potrzeba jeszcze 950
    Nie wiem czy ktoś skopsał opis Event'u na naszym Forum ;/ czy nie...
    Lecz posiłkując się opisem z Forum angielskiego:

    New Quests: Easter quest chain
    During Easter, players can go on a quest chain including 20 quests and receive rewards for every one they finish.
    Zadań ma być 20 a nie 10 Zakładając że Event'y na różnych serwerach są takie same
    Więc może nie będzie tak źle.
    Pytanie tylko czy za wszystkie jako nagrodę dostaje się upragnione jajka.
    Mniemam że tak
    Lecz w jakiej ilości tego nie wiem...
    Ostatnio edytowane przez Endi ; 12.04.2012 o 21:41 Powód: okrojenie cytatu :)
    Tylko "Wariaci" są coś warci.

  7. #217
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    hmmm... nie wiem na co liczą ci co jęczą, że potracili po kilkadziesiąt złota na przygody świąteczne ze sklepu, bo na pewno nie na zakup ulepszonego generała.

    Jeśli zbierasz na generała - całe 1350 pisanek - to MUSISZ je skupować z rynku... i wówczas te 50 czy 100 złota to wystarczy ci tylko na przysłowiowe waciki... jeśli nie możesz przeboleć tej straty to znaczy że cię na generała po prostu nie stać...

    Ja na mapkach ze sklepu wtopiłem mało - bo tylko 30 sztuk złota... Na to żeby mnie było stać na odkrywcę i generała musiałem wydać 100 razy więcej - następne 3000 złota (+ około 2000 desek egzotycznych, + ponad 1000 mieczy stalowych, + inne drobne ustrojstwo w liczbie paru tysięcy). Zbierałem to z tydzień z myślą o upgradzie koszar na 4 lvl, teraz będę musiał zacząć od nowa... ale warto było


    -----
    a co do tych 20 eventów - a to nie jest tak że zdobycie mapki to pierwszy event (+10 pisanek), a potem przejście mapki to drugi (+30 pisanek)... tym sposobem jest 20 eventów na 10 mapkach... i nagroda 400 pisanek
    Ostatnio edytowane przez Teer1 ; 12.04.2012 o 21:50

  8. #218
    Odkrywca Awatar Fourola
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    635
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Edit: Whatever. : )

  9. #219
    Początkujący Osadnik Awatar Endi
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Teer1 Zobacz posta
    -----
    a co do tych 20 eventów - a to nie jest tak że zdobycie mapki to pierwszy event (+10 pisanek), a potem przejście mapki to drugi (+30 pisanek)... tym sposobem jest 20 eventów na 10 mapkach... i nagroda 400 pisanek
    Tak ... niestety tak... wybaczcie za wprowadzenie w błąd ;/ Teraz się właśnie doliczyłem. Niestety poprawna interpretacja czyni cuda ^^
    Więc jednak będziemy się musieli męczyć z 400 pisankami ;/
    Tylko "Wariaci" są coś warci.

  10. #220
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Teer czyli tak jak pisałam, dla większości zdobycie tego generała graniczy z cudem. 3000 złota w tydzień to dla osób spoza pierwszego serwera w większości marzenie bo grają zbyt krótko żeby rozwinąć wystarczająco gospodarkę, a dla wielu osób z pierwszego serwera też.
    Jak dla mnie w evencie wszyscy powinni mieć zbliżone szanse na nagrody, a w praktyce szansę mają nieliczni którzy trafili do gry na samym początku- widać to zwłaszcza po szansie na pisanki z poszukiwań.

Zamknięty wątek
Strona 22 z 29 PierwszyPierwszy ... 12 20 21 22 23 24 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.