Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 226

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Wiktor Podstępny

  1. #101
    Poznańczyk
    G* w przypadku pierwszego obozu to tylko weteran, później to 1fala.

    i ten Czeski błąd, dzięki za wyłapanie.

    E (obóz): (100 Ha + 100 Op) [125Ż]
    F (obóz): (100 Ło + 100 Op) [20O + 40Ż + 140K]

    tak jest dobrze
    Ostatnio edytowane przez Poznańczyk ; 24.05.2012 o 16:07

  2. #102
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poprawione w pierwszym poście. Nie wiem jak mogło to kogokolwiek zmylić, ale z tego co wcześniej czytałem wypadki się zdarzały. No cóż, sami są sobie winni

    Cytat Zamieszczone przez raiden25 Zobacz posta
    Coś mi tu nie pasuje. ROzumieim że G2* to Weteran 250 jednostek, bo tak było przy G1, to czemu ustawiamy go bliżej celu i puszczamy atak przed G2 który idzie 1 falą?? Przecież oczywiste jest to że Weteran dojdzie pierwszy -bo ma bliżej i -bo będzie pierwszy wysłany zatem będzie pierwszą falą a nie drugą. Czy to jest błąd w opisie ???
    To wersja dla doświadczonych. To pytanie dowodzi, że nim nie jesteś, ale odpowiem. Garnizony C i D to bloki. G2* idzie jako pierwsza fala, czyli 60R. W drugiej idzie weteran z odpowiednią konfiguracją woja (wyliczoną na kalkulatorze podług tego, co został w obozie 4). Tak przeczytał by to co napisał Poznańczyk doświadczony gracz.

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez HOOVER Zobacz posta


    To wersja dla doświadczonych. To pytanie dowodzi, że nim nie jesteś, ale odpowiem. Garnizony C i D to bloki. G2* idzie jako pierwsza fala, czyli 60R. W drugiej idzie weteran z odpowiednią konfiguracją woja (wyliczoną na kalkulatorze podług tego, co został w obozie 4). Tak przeczytał by to co napisał Poznańczyk doświadczony gracz.
    Pierd.... jak potłuczony ciągle się tłumaczycie tym że to tylko dla doświadczonych graczy, a pokaż mi cwaniaku gdzie jest opisane w taktyce co znaczy X* ?? Skoro w G1 X* to weteran to uważam że skoro nie ma nigdzie tego wyjaśnionego to w G2 też X* też powinien być weteranem a nie zwykłym generałem. Uważam że tu doświadczenie nie ma nic wspólnego bo chyba nie polega na domysłach graczy lecz jest to błąd lub bałagan w opisie, nazwij to sobie jak chcesz. Też mogę zrobić poradnik z blokami nie wrzucać miejsc ustawienia np. obozów i napisać ze to dla doświadczonych ale chyba nie o to chodzi żeby utrudniać Zmieńcie to tak żeby wszystko było jasne i tyle.

    Apropo graczem jestem jakim jestem, zrobiłem atak według opisu i wysłałem tak że dobrze doszło ale o dziwo Generał z obozu D odpoczywa po walce czyli tak jak by przegrał, jednak armii nie stracilem i raportu walki też nie mam. Miał ktoś coś takiego już ?

  4. #104
    Poznańczyk
    To nie jest błąd w opisie, G1* to Weteran, później G* to pierwsze fale, dlaczego tak zmienione ?
    Prosta sprawa, jak robię poradnik to tak by on działał a czy to będzie G* czy G, ma dla mnie małe znaczenie. Żeby wszystko było według jednego schematu czyli G* to weterani to musiał bym zmieniać wszystkie screeny, a tego nie zrobię.

    Bez obrazy ale wszystko jest jasno i klarownie napisane pod screenami, jak trzeba atakować, pretensje bym zrozumiał jak bym wrzucił screen z 4garnizonami i ich nie oznaczył.

    Opis dla doświadczonych graczy to może nie za mocny argument, ale brak czytania ze zrozumieniem to już nie moja wina.

    Nic nie będzie poprawiane z tymi screenami, nie chce się myśleć, traćcie wojsko.

    Skoro na obóz idą 2ataki to pierwszy puszczany obóz zawsze jest 1falą, chyba ze jest napisane inaczej. Jakoś nikt więcej z tym problemu nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Poznańczyk ; 24.05.2012 o 18:34

  5. #105
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez raiden25 Zobacz posta
    Uważam że tu doświadczenie nie ma nic wspólnego

    niestety mylisz się, może kiedyś zrozumiesz. Poradnik jest tak napisany bardzo czytelnie i klarownie. Ba nawet ma na czerwono ostrzeżenie że jak się nie znasz to nie zaglądaj w spojler, ale jak widać i tak kusi

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Ok to wasze zdanie już nie mam siły się kłócić Uważam że legenda to legenda i * coś oznacza aby było łatwiej. Kiedyś nie zrozumiem bo nie pierwszy raz robię Wiktora i nie chodzi tu o czas i doświadczenie chyba że tak sądzicie to sory ale ja nie staje się lepszym graczem z każdym zrobieniem tej przygody chyba ze wy tak macie to szacunek Zrobiłem po swojemu w sęnsie po waszemu i wyszło ale dla mnie zmiana oznaczenia i pewne reguła (legenda) w poradniku powinna być. Tak samo jak w każdej mapie jest legenda i dany znacznik oznacza daną rzecz a nie na innej stronie oznacza co innego, prawda ?

  7. #107
    Poznańczyk
    Problem legendy mógł by istnieć, jeżeli w moich poradnikach takowa by była, nigdzie nie mam legendy że : x -oznacza to a y-tamto.

    A opis pod screenem to nie żadna legenda.

  8. #108
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Potwierdzam, jeżeli zrobi się wszystko dokładnie tak jak w ostatnim poradniku Poznańczyka to bloki wchodzą idealnie. Aczkolwiek opisy czasami są trochę za mało zrozumiałe i wymagają pomyślunku. Niemniej jednak poradnik świetny.
    Ostatnio edytowane przez extreme78 ; 25.05.2012 o 09:25

  9. #109
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    no walsnie ale czy nie mozna bylo by dodac dwoch zdan pod obrazakami, ze G1*= weteran a G1= zwykly general - ulatwiloby to sprawe

  10. #110
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Bazix Zobacz posta
    no walsnie ale czy nie mozna bylo by dodac dwoch zdan pod obrazakami, ze G1*= weteran a G1= zwykly general - ulatwiloby to sprawe
    Dokałdnie, ale Oni wolą napisać że to dla doświadczonych graczy niż zrobić prawidłowe oznaczenie... Fakt ja nie jestem doświadczony bo nie umiem przewidzieć o co chodziło autorowi

Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.