Strona 8 z 23 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 226

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Wiktor Podstępny

  1. #71
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dałem do pierwszego postu. Podmieniłem starą wersję Poznańczyka.

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam pytanie do wersji poznańczyka.

    obóz G4, podwójny blok jest jasny, ale atak prowadzimy 2 falami, rozumiem że wysyłamy dwie fale bezpośrednio po sobie.
    Jeśli pierwszy generał jest normalny a drugi jajeczny, czy jajeczny nie dotrze jako pierwszy? Nie popsuje to planu?

    Jak dokładnie to działa?

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jeżeli się mylę nich ktoś poprawi.
    Wszyscy generałowie po mapach chodzą z taką samą prędkością, "chodzą szybciej" odnosi się do transportu między wyspą a przygodą, regenerują się szybciej i chyba lepiej walczą, ale tego nie jestem pewny bo nie sprawdzałem.

    czy można zrobić tę przygodę z blokami i wersją poznańczyka jak nie mam kuszników? Co oznacza litera C przy G1 obóz A chodzi z ang. o Konnego ?
    Ostatnio edytowane przez Lesternikov ; 21.05.2012 o 01:00

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Hoover
    Czemu usunałeś poradnik 250 z kusznikami dla niedoświadczonych graczy?
    Z takimi lagami jakie mam w settlersach zrezygnowałem z blokowania

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy aby napewno ta nowa wersja Poznańczyka jest dobra? Zrobiłem dokłądnie tak wszystko i dwa generały blokujące się rozbiły. Po raz kolejny mam nauczkę co do niepewnych poradników.

  6. #76
    Poznańczyk
    Wersja jest sprawdzona, przecież nie wrzucał bym poradnika jeżeli nie był by pewien. Wczoraj robiłem i wszystko ładnie poszło. Wszyscy generałowie poruszają się z taką samą prędkością po przygodzie, szybszy czas dotyczy, tylko podróży między Wyspa-Przygoda-Wyspa.

    C - to pewnie Cawalery, literówka, już poprawiona.

    To że bloki robimy zwykłym generałem, pisać nie trzeba, bo jak sama nazwa wskazuje wersja dla doświadczonych, a taka osoba powinna to wiedzieć.
    Nie chcę nikogo obrażać, ale trzeba być naprawdę zdolnym żeby te bloki nie weszły, mi nawet z opóźnionym wysłaniem wszystko działało.
    Dla osób którym wyświetla się ikona konika nad garnizonem, możecie wysyłać tak samo generałów jak na screenach albo o 4sekundy wcześniej.

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Chyba przekombinowałem, bloki poszły jak w poradniku ale obóz 8 rozwaliłem jednym atakiem 225R i 25Ż czyżby to było powodem wtopy?

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Tak, to jest powód, ponieważ walka trwała za długo i blokujący generałowie zdążyli już w tym czasie zginąć.

  9. #79
    Poznańczyk
    W podsumowaniu dopisałem 20Ochotników bo umknęli mi, dzięki smolk20 za wyłapanie.

    Hm
    Cytat Zamieszczone przez extreme
    Czy aby napewno ta nowa wersja Poznańczyka jest dobra? Zrobiłem dokłądnie tak wszystko i dwa generały blokujące się rozbiły. Po raz kolejny mam nauczkę co do niepewnych poradników.
    Cytat Zamieszczone przez extreme
    Chyba przekombinowałem, bloki poszły jak w poradniku ale obóz 8 rozwaliłem jednym atakiem 225R i 25Ż czyżby to było powodem wtopy?
    No to nie tak jak w poradniku, poradnik to całość, skoro ktoś wybiera sobie część i coś mu nie wychodzi, to jego wina, a nie wina poradnika.

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rozumie że na bloki trzeba wysłać jednostki napisane na niebiesko i po udanym bloku wrócą one całe i zdrowe do garnizonu TAK ???

Strona 8 z 23 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.