Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Rude Złota.

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar BTOmc
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat

    Rude Złota.

    Kupie rude. 100 rudy za 15 monet 200-30, 300-45, 400-60 i tak dalej.
    Można nawet wysyłać Oferty bez uprzedniego poinformowania mnie. Akceptuje jak jestem w grze, a jestem często.
    Pozdrawiam

    Temat nie aktualny
    Ostatnio edytowane przez BTOmc ; 26.04.2012 o 01:51 Powód: Podniesienie ceny za Rude złota.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Powód: Podniesienie ceny za Rude złota.

    coś ci to słabo idzie , 100 rudy to chyba 50 monet

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar BTOmc
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Amarant: Sadzisz że Ja bym miał kupować za tyle ? A policzyłes Węgiel, bufy, koszta mennic,pieca ? Zobacz na handlu po ile monet chodzi sam węgiel.
    I tak wiekszosc Moich monet idzie na miejsca w Gildi.
    Może lepiej dać swoją Ofertę jak komentować innych ?

  4. #4
    Osadnik Awatar Secmat
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie powinieneś wydawać własnych monet na certyfikaty. Jeżeli ktoś chce dołączyć do gildii to powinien sam sobie wykupić slot.

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar BTOmc
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Sacmat: Dla mnie to nie jest problem. Nic nigdzie nie jest napisane co powinienem robić. To chyba moja sprawa.
    Czemu miał bym brać od kogos monety czy prosić o miejsca ? Skoro nie oszukujmy się Gildia nie ma wiele do zaoferowania, tylko Grono graczy. Wole kupić za swoje. Niż później oddawać Bo chce sobie zmienić Gildie czy mu się odwidziało. Albo lepiej może mam jeszcze na tym zarabiać ? Takich jest też sporo.
    Poza tym rozumie że nie każdy ma te monety , a jak ma to lepiej Mu wydać na gospodarkę. Więc czemu taki gracz nie może Przystąpić do Gildi.
    Ważne By mieć Grono uczciwych ludzi Nie koniecznie za wykupione miejsca. Często czytam że jestem nie uczciwy czy inne bzdety. I to chyba od najbardziej zdziadziałych graczy Tutaj. I tak wiecznie nie beda szły mi te monety. Wole się nie rozpisywać Nie na temat Bo znów zamkną i tyle będzie.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Secmat kto co robi z swoja gildia to jego sprawa czyz nie? Jedni sponsoruja wejscie inni zbieraja oplaty po czym wywalaja bez oddania monet bo ktos ma za maly lev - dziwne swoja droga. To co robi BTOmc to jego sprawa ja widze w tym kilka wad bo jesli ktos za darmo idzie to nie do konca wiadomo czy bedzie mu zalezac na dobro gildii bo juz na starci nic nie wklada z siebie za to zalozyciel daje duzo ( za duzo -moim zdaniem ) ale jedni jak widze maja zwyczej krytykowac a inni dzialac chyba wiadomo do kogo kieruje ktore slowa

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Już widze jak do gildii "za darmo" lecą sami uczciwi i radośnie usposobieni ludzie. Swoją drogą oddac 100 rudy złota za 15 monet, łatwiejszej drogi do bankructwa trudno znaleźć.

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar BTOmc
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Szkoda że nie można samemu zamykać Tematu. Nie podoba się Proszę swoją ofertę , a nie tylko krytykować Potraficie. Nie wchodzę Tu żeby czytać Co wam się nie podoba.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.