Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: [Poradnik] Dzieci Sawanny

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat

    [Poradnik] Dzieci Sawanny

    Witam

    Mapa taktyczna dla przygody Dzieci Sawanny.
    Rozpisana tak, aby robiąc we 2 osoby podział expa wyszedł po równo. Atakującym jest osoba, która w polu P1 lub P2 ma wpisaną wartość EXP.
    W stratach podałem wartości maksymalne, zazwyczaj są one nieco mniejsze.
    Nie bawiłem się w blokowanie, ale co najmniej 2 obozy o numerach 4 i 40 można zablokować.
    Strzałek nie rysowałem, atakujemy wg kolejności podanej w tabelce, chyba nie trzeba wszystkiego dokładnie podawać na tacy
    W razie pytań pisać

    Pozdrowionka

    Drop:


    Mapa taktyczna:


    Rozpiska ataków:


    Dzieci Sawanny - Link do google docs
    Dodałem w 2 zakładce opcje z Weteranem i 50 Kusznikami bo udało mi się póki co tyle wyprodukować, straty zminimalizowane dosyć znacznie.
    Ostatnio edytowane przez Turus ; 19.04.2012 o 10:47

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    gdzie reszta? :P:P:P

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    W linku pod dropem jest reszta

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    wez to zmien lepiej

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Turus Zobacz posta
    [...]chyba nie trzeba wszystkiego dokładnie podawać na tacy [...]
    Oj zdziwisz się ;]
    Ładny poradnik. Mapka tylko mało czytelna. Nie chodzi mi o strzałeczki, ale zagmatwanie z liczbami. Najlepiej jakbyś zrobił własną mapkę z zaznaczonymi obozami które bijesz.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Nad mapka można pomyśleć, znajdę chwilę to powstawiam tam swoje liczby, żeby było wiadomo, akurat korzystałem z tej, jedyna jaką znalazłem w miarę czystą

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mój atak na obóz 18:

    1: 100R 6 O 2: 65R 12 O 102K i 21 WB
    straty 165R 18O i 1K (straty maksymalne) - to forma ataku na mniejsze straty w rekrutach czyli mniej chleba zużywasz na tworzenie nowych R


    Ponadto nie trzeba rozwalać obozu nr 30 (za duże straty) lepiej rozwalić obóz 43 kombinacją 50R 100K 50KUSZ i na obóz 31 pójść kombinacją rekruci + ochotnicy + żołnierze(policzyć kalkulatorem). Szkoda 50 koni, które i tak trzeba posłać na inne obozy.
    Ostatnio edytowane przez Diduś ; 10.04.2012 o 13:15

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Co do obozu 18, jak i każdego innego, można szukać wygodniejszych rozwiązań, na tym to właśnie polega. Mi odpowiadała taka forma ataku ponieważ w ogóle nie produkuje Ochotników, miecznika zburzyłem a jak mam miecze z przygody to od razu sprzedaje. Po prostu są dla mnie zbędnym wydatkiem, wole poświęcić kilku R więcej.

    Co do ataku na obóz 31, rzeczywiście można atakować z Lądowiska 2, poza tym zakładasz, że ktoś porywając się na to ma kusze. Druga sprawa, że wtedy końcówkę robisz całkiem inną drogą, bo pozostawiając obóz 30 zamykasz drogę z dołu na inne obozy, którą ja sobie otworzyłem niszcząc go. Czyli do obozów 33, 32 i 34 trzeba się dostać z Lądowiska 2, co na moje oko da większe straty niż zniszczenie tego jednego obozu.
    Ostatnio edytowane przez Turus ; 10.04.2012 o 18:56

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Polemizowałbym, dodam że nie mam zielonego pojęcia jak wylądowałeś na G6 - to jest niemożliwe tam nie ma zielonego pola by się przenieść. Obozu 40 z drugiego lądowiska w ogóle nie trzeba atakować, wystarczy puścić na niego blok i na wcześniejszy obóz bossa pójść. W obozie 44 masz mniejsze straty jak w 30.

    (dobra już widzę skąd na G6 wylądowałeś - zwracam honor)

    Jeśli komuś zależy by stracić jak najmniej koni w obozie nr 29 - JEST TO DO ZROBIENIA:

    70R 30O 30K 70WŁ

    STRATY:
    70R 30O 17K i to przy jednym JEDYNYM ATAKU!!
    Ostatnio edytowane przez Diduś ; 11.04.2012 o 01:39

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Diduś Zobacz posta
    Jeśli komuś zależy by stracić jak najmniej koni w obozie nr 29 - JEST TO DO ZROBIENIA:

    70R 30O 30K 70WŁ

    STRATY:
    70R 30O 17K i to przy jednym JEDYNYM ATAKU!!
    Tam siedzi: 1 Żelaznozębny 50 Hajduków 50 Oprychów 80 Łowców
    Zaproponowany przez Ciebie atak zabija 30 Hajduków i nic poza tym, a wszyscy giną

Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.