Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: [Poradnik] Dzieci Sawanny

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest blok według poradnika poznanczyka ale troszke zmodyfikowany na genka 200.jest to blok z pozycji G1.
    Generałów wysyłamy jeden po drugim

    Według prośby link do mapki: blok oboz A atak na obóz 4
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post36707

    Ostatnio edytowane przez sajmon ; 15.09.2012 o 12:05

  2. #52
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    sajmon: Poznanczyk przedstawial juz rozne mapy do tej przygody wiec albo podaj numery obozow i linka do mapy albo wywal te swoje porady bo zadnego z nich pozytku.

    sama przygoda jest dosyc prosta, ale straty sa pomimo zastosowania bloków dosyc wysokie, cos z 1500 rekrutów, 80 łuczników, 220 kawalerii i troche zolnierzy lub ochotnikow (do 50), moznaby to jeszcze moze obnizyc dokładajac nastepne bloki

    edit:
    mam swoj poradnik do tego gotowy, jak znajde czas i pomysl jak go tu umiescic to sie pojawi
    Ostatnio edytowane przez Majamas ; 16.10.2012 o 23:45
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co do dolnego środkowego sektora (w/g Poznańczyka obozy atakowane z pozycji g2/g6) to można go przejść z delikatnie mniejszymi stratami. Konkretnie chodzi mi o obóz 6 - rozbicie obozu kosztuje 91-104R, natomiast można tu wykonać łatwy blok jednym rekrutem, dobrać się do przywódcy stojącego za nim, potem uderzyć na obóz który Poznańczyk radzi blokować przy ataku na obóz 19 z pozycji G6. W obozie stacjonuje 80mk+50op, co można rozbić ze stratą maks 31R. Następnie kolejny obóz z Żelaznozębnym, a dalej można wykonać podwójny blok na obozy zasłaniające ostatniego ocalałego przywódcę. Mi to wyszło, jakby chciał ktoś jeszcze się pobawić to zamieszczam składy i pozycje generałów do bloku.
    Armie blokujące:
    1. 100ha, 50op - 74ż, 10r (walka 7-12 rund)
    2. 50op, 80ł - 32k, 68ż (walka 4-10 rund)
    W. 50o, 50ł, 1JB, 1Ś - 93k, 105ku, 1eż, 51r

    garnizony i ruch:
    Generała z garnizonu 2 wysyłamy kiedy generał z garnizonu 1 dotrze do miejsca oznaczonego na ścieżce


    Weterana wysyłamy kiedy generał 2 będzie w miejscu oznaczonym na ścieżce.



    Wykonywałem ten blok tylko raz, za wszelkie sugestie wdzięczny będę
    Ostatnio edytowane przez Kostropatek ; 18.09.2012 o 00:59

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    w 29 obozie jest wiecej strat niz tu jest podane :/

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przy obozie 9 zabil mi wszystkich przy drugim ataku, a wojska takie jakie w rozpisce mialem. prosze o poprawe

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.