Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55

Wątek: [Poradnik] Dzieci Sawanny

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Powiedzcie mi czy nie macie problemu z obozami 14 i 16 (po zniszczeniu 15) odkąd generał chodzi innymi drogami ?
    Już dwa razy generał magicznie przy ataku na 18, będąc już w tunelu z kamieni miedzy obozami 10 i 11, przeskoczył do obozu 14( nie został przejęty tylko się teleportował !!!) i zaczął się tam bić. Jak już nie ma 14 to zabiera się w ten sam sposób za obóz 16 .
    Pierwszy atak na 18 poszedł w piach !!!!!! Tu mi się cisną na usta nie cenzuralne słowa. Co się porobiło z tą przygodą? Stworzyli nowe pułapki- czarne dziury czy jak?

    Zdarzyło się tak komuś jeszcze?
    Ostatnio edytowane przez Wyrmsik ; 28.07.2012 o 11:47

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    żle są obliczone wojska, dla obozu nr 18 ponieważ przy tych które sa podane nie niszczysie obozu i tracimy 2 razy generała

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    ta przygoda wychodzi na to ze jest beznadziejna ja tez juz tyle wojska utopilem ze szok, albo żle rozpisana wg przewodnika

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a czemu nie sprawdziłeś w symulatorze?

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Wyrmsik Zobacz posta

    Zdarzyło się tak komuś jeszcze?
    Może nie identycznie, ale opowiem o innej czarnej dziurze w tym miejscu.

    czytałem post Wyrmsika przed przygodą i szczególnie pilnowałem tego miejsca na mapie, żeby nie spotkało mnie coś złego.
    bez problemów załatwiłem obozy: 15(przeszkadzał; ściągał i podczas bloku wciagał atak wysłany na 10),10,11,18,19 i pierwszy atak na przywódcę 20 (130 koni)
    pozostał ostatni atak na niedobitki z obozu 20: skład wg poradnika 45Ż 155WL.
    co mi tam, mam 100 kuszników, to dam 55WL i 100 kusz, mniej żołnierzy stracę
    i wysyłam towarzystwo, z kursorem myszy na białej fladze. uff, poszli dołem, 16 nie wciągnęła. walka w 20, jest pasek, dym wali z obozu, po chwili komunikat "Twój generał wygrał...", obozy 21 i 22 znikają z mapy.
    wracam na swoją wyspę zająć się czym innym, zadowolony z przejścia nieprzyjemnego etapu przygody
    wracam na mapę przygody z posiłkami, żeby dobrać się do obozów 12 i 23
    i co widzę? obozy 20,21 i 22 są na swoich miejscach, za to nie ma 16
    sprawdzam raporty z walki - okazało się, że przed walką w 20 walczyłem z obozem 16 - a to co zostało mi po tej walce nie wystarczyło do rozbicia 20

    wish you get what you see, poprosiłem wspólniczkę o anulowanie przygody, prędzej sie w kosmos wybiorę niż na "dzieci sawanny"
    Ostatnio edytowane przez von_Flaschke ; 31.07.2012 o 03:22 Powód: literówki

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    No to mi ulżyło, że nie tylko ja mam zwidy bo trzy zwidy z rządu to już by trzeba było leczyć
    Oj mogli by tą grę poprawić bo w tej postaci ja też już się nie wybiorę

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    tam jeszcze 2 inne podobne sytuacje miały miejsce wczesniej, ale przynajmniej jedną z nich przypisałem niesłusznie swojemu błędowi.
    1.obóz przeciwnika został zaatakowany innym garnizonem niż ten, który wysłałem
    2.z obozów ułożonych na jednej prostej z garnizonem (G) w kolejności G-obózA-obózB najpierw został zaatakowany obóz B.

    prawdopodobnie obszar przygody jest naprawiany "na biegu" bez czasowego wyłączenia go z gry, jak należałoby w tej sytuacji uczynić i stąd pojawiają się takie przypadki.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pytanie do autora tematu lub innej osoby znającej odpowiedź na następujące pytanie ...

    Całościowy exp przygody ~ 33 k
    Natomiast wg poradnika ~ 23 k

    Gdzie się podziała reszta?

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    czemu nie ma podanych rozwiązań dla obozów 6,7,13,14,15,16,21,22,35,36,37,38,39,42,43,44 ??? dzięki z góry za info

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Uwaga przy ataku na obóz 10 generał skręca na obóz 15, spowodowane jest to nowym systemem chodzenia, proponuje więc rozwalić najpierw 15 a potem iść na 10

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.