Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Lagi na serwerze Czarci Gaj

  1. #1
    piounka

    Lagi na serwerze Czarci Gaj

    Dzisiaj wieczorem nałożenie bufów było prawie niemożliwościa, powtarza się historia z pierwszego serwera. Tam już jest dobrze, na Czarcim Gaju beznadziejnie. Kiedy nastąpi poprawa?

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar Wyczesanyy
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nic nie zauważyłem żeby były jakieś lagi ja bardziej myślę ze winna leży bardziej po twojej stronie niż ze strony gry , pozdrawiam :P

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Czarci Gaj
    Lagi można zauważyć od kilku dobrych dni tj. zawieszanie się kolejki budowania, gdy stawiam 3 budynki w tym samym czasie to nie buduje pierwszego tylko przeważnie 2 bądź czasem nawet 3, opóźnienie w buffowaniu także problem istnieje . Owe problemy pojawiły się po ostatniej "konserwacji" i nie leżą po stronie ani mojej ani użytkownika, który założył ten temat .

  4. #4
    Rad75
    Zauważyłem ten sam problem. A bufy u znajomego? To już konkretna "laga" Do Tego, nie mogę się teraz zalogować...

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Steven86
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zgadza się. Gra zaczyna na tym serwerze mulić. Ale pewnie, serwer w 100% pełny, a jak ktoś pyta czy mimo to można się zarejestrować, to dostaje informację: "oczywiście, napisz do nich maila i będzie ok." Dawać wszystkich! Przecież każdy nowy gracz, to potencjalny sms'owy klient.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.