Zamknięty wątek
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 126

Wątek: Event świąteczny przesunięty

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    ale się spinacie na zbieranie jajek play for fun

  2. #92
    Poznańczyk
    Cytat Zamieszczone przez RinMe Zobacz posta
    najgorsze w tym wszystkim, że nikt z administracji nie raczy nam wyjaśnić zaistniałej sytuacji, wychodzi, że mają nas tam gdzie słońce nie dochodzi, a to My ich utrzymujemy
    Czego by nie odpisali tak będzie, jakieś "ale". Więc ich rozumiem, że nie wyjaśniają.
    Poza tym to tak jak, by przełożony miał tłumaczyć się przed podwładnym xD <-- to jest metafora (napiszę bo później niedomówienia są)

    Polecam wysłać, wiadomość do Administracji/Supportu że powinni wam być wdzięczni, że mają na chleb.

    Napaliliście się wszyscy an Event bo Generał Veteran będzie, tak jajek na niego nie uzbieracie z misji eventowych :P Więc by go dostać będzie trzeba jajka za klejnoty kupić.

    Cieszę się, że popsułem wam marzenia.

  3. #93
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    heheehe ale mam beke czytając to wszystko. Napisze tylko że śmiać mi się tu chcę z tych wszystkich co są tak bardzooooo poszkodowani brakiem eventu i teraz żalą się masami żeby otrzymać coś w zamian. Za co ? ! Nieroby jedne ! Robić w grze to zarobisz na bajery a nie że darmocha ! Dziękuje .

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ozzi Zobacz posta
    .

    Po co system płatności? System płatności ma zapewne na celu dwie rzeczy:

    1. Przyspieszenie rozwoju gry - niestety ale tego typy gry wymagają czasu i nakładów finansowych to nie domek dla ptaków który można zmontować w jedno popołudnie...
    Zauważyłeś gdzieś przyspieszenie rozwoju gry kolego? GDZIE? To się ciągnie jak flaki z olejem! Moim zdaniem tam jest mało ludzi i nie wyrabiają!
    Zapewniam Cię że spora ilość pakietów startowych została sprzedana skoro jest 2 na liście najczęściej sprzedających gier i programów w Empiku.

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ozzi Zobacz posta
    Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem potem proponuje sprawdzić co to jest flame lub trolling. Nigdzie nie napisałem że niemożna się domagać o swoje ale z normalnymi argumentami puki co to padają same porównania i marudzenie że jak to wam nie jest źle bo jesteście w PL... większość z was siedzi za granicą i pieprzycie takie głupoty że flaki sie wywracają...

    Jak ktoś ma do powiedzenia tyle że na niemieckim serwerze dają to dla mnie to nie jest żaden argument i tyle jeśli tam jest i to mu sie podoba a to niech sie tam przeniesie proste...





    Zgadzam sie z tobą że nie można odpuszczać ale podawanie argumentów w stylu bo na brytyjskim czy niemieckim to czy sr am to jest lepsze to takie pier... bo tak na prawde koło pały mi to lata co jest na tamtych serwerach gram na serwerach PL i tu sie sprawa rozbija a takie mośki wchodzą i sie spu sz cza ją że tam im dali a tu nie... no ludzie myślcie trochę jesteście w PL więc nas dotyczą serwery PL a nie porównania takie jak opisałem a już porównania do innych gier to zupełnie totalna pomyłka...

    Ktoś tam napisał że mogli by podać błędy... nie wiem po kiego wała co masz zamiar usiąść i szukać buga? Pomyśl człowieku nieco zanim coś napiszesz bo przerażająca głupota bije z takich postów...



    Puki co to ty sie zachowujesz jak jakiś szczyl... "kapa bo nie będzie króliczków" ludzie co was pogięło do reszty??!!

    Jak tak dalej pójdzie to twórcy gry będą odpowiadać za masowe samobójstwa bo nie dali ludziom jajek pozbierać na wyspach %) centralnie nie ogarniam tego co tu piszą....

    Myślałem że ta gra jako kultowy tytuł nie będzie tak oblepiona czubami ale jednak i tutaj sie wbili...
    Ozzi weź się opanuj a nie obrażasz ludzi per "czuby" itp...
    A z wpadką wielkanocną to nie jest tak że stało się raz, zauważ że po raz kolejny przesuwają event wiedząc że na niemieckich serverach mieli problemy, się z nimi uporali i dali rekompensatę.

    Ps. Żebyś wiedział zacznę grać na zagranicznym serverze.
    PS2. Skąd wiesz że większość siedzi za granicą? Sprawdzałeś adresy czy co?

  6. #96
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Poza tym to tak jak, by przełożony miał tłumaczyć się przed podwładnym xD <-- to jest metafora (napiszę bo później niedomówienia są)
    i dałeś tutaj złe porównanie, jak już to powinieneś napisać:

    Poza tym to tak jak, by sprzedawca miał tłumaczyć się przed klientem xD <-- sprzedawca to jest Ubisioft, a klient to jest gracz (tak napisałem, żeby nie było niporozumień)
    a to już całkowicie wypacza sens Twojej wypowiedzi

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    RinMe lepszy przykład podał, aczkolwiek wracając do tematu przełożonego, wypada żeby on również poinformował czemu w tym roku nie będzie paczek świątecznych. Nikogo to nie zwalnia z obowiązku czy choćby z czystej przyzwoitości informować o zaistniałych problemach. Niestety z tego co widzę z biegiem czasu, to tutaj mam podręcznikowy przykład burdelu i olewania graczy zamiast organizacji.
    Podchodząc natomiast od drugiej strony, to co poniektórzy spinają się tym jak szczerbaty, któremu nie chcą dać protezy. To jest tylko kolejna, durna, dla zabicia czasu gra, w którą powinno się grać dla przyjemności czy choćby nawiązać, być może perspektywiczne znajomości na przyszłość.
    Więc Wy wyluzujcie, a Administratorzy oraz Moderatorzy niech w końcu wezmą się za porządną robotę ;]

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Problem jest w tym ze to nie jest zwykla gierka dla zabicia czasu tylko gra do ktorej dorzuca sie pieniadze....sporo pieniedzy.

    Moje spostrzezenie jest takie ze tworcy gry patrza wylacznie na to zeby jak najwiecej kasy zgarnac. Nie wywiazali sie z wielkanocnego swieta i co nam daja jako rekompensate? Troche wiecej diamentow jak im zaplacimy. No to jest zenada na calej linii. Powinni dac kazdemu graczowi w ramach rekompensaty troche diamentow za darmo, za to ze dali dupy zamiast za swoje bledy dalej wyciagac i namawiac do kolejnego placenia im.... Przejrzyjcie na oczy

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lotarinio Zobacz posta
    Problem jest w tym ze to nie jest zwykla gierka dla zabicia czasu tylko gra do ktorej dorzuca sie pieniadze....sporo pieniedzy.

    Moje spostrzezenie jest takie ze tworcy gry patrza wylacznie na to zeby jak najwiecej kasy zgarnac. Nie wywiazali sie z wielkanocnego swieta i co nam daja jako rekompensate? Troche wiecej diamentow jak im zaplacimy. No to jest zenada na calej linii. Powinni dac kazdemu graczowi w ramach rekompensaty troche diamentow za darmo, za to ze dali dupy zamiast za swoje bledy dalej wyciagac i namawiac do kolejnego placenia im.... Przejrzyjcie na oczy
    Tylko, że gra jest bezpłatna a to, że ktoś już płaci to jego problem

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Lotarinio Zobacz posta
    Problem jest w tym ze to nie jest zwykla gierka dla zabicia czasu tylko gra do ktorej dorzuca sie pieniadze....sporo pieniedzy.
    chyba prawie każda w tej chwili gra jest płatna. Ogame też swego czasu był w 100% darmowy, potem dorzucili komandora o ile dobrze pamiętam. I nie byłoby w tym nic dziwnego. Każdy chce zarabiać na swoim produkcje, z tym małym wyjątkiem, że Settersi są strasznie niedopracowane. Sam już powtarzałem się w kilku tematach nawiązując, że płacenie za półprodukt mija się z celem. Nie potrafią opanować istniejących problemów, ale do wyciągania pieniędzy to pierwsi. Sam być może bym kupił ten pakiet startowy. Jednorazowy wydatek czterdziestu złotych nie zbawi, lecz na pewno nie teraz.

Zamknięty wątek
Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.