Zamknięty wątek
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 126

Wątek: Event świąteczny przesunięty

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w Polsce, jak zawsze zróbmy graczy w konia i tak ujdzie nam na sucho i do tego jeszcze zarobimy..... brak szacunku i tyle...

    mam wrażenie, że nie doczekamy się żadnej rekompensaty albo będzie ona niebywale śmieszna i całkowicie nieadekwatna....

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak mówiąc to wszyscy macie racje a tak w skrócie to powiem że my polski naród wracamy do epoki lodowcowej nic w tym kraju nie będzie dobrze nawet tych eventów świątecznych bo ja gram na trzech serwerach na niemieckim, angielskim i polski najbardziej na plusie jest serwer niemiecki bo tam jak coś nie pójdzie nie tak to dają jakieś odszkodowania za bugi a wersji angielskiej i polskiej to praktycznie nic nie dostaniemy tylko będą nas doić jak te krowy na polu i tak powoli będę się zastanawiał odejściem od tych dwóch serwerów ang i pol jak oczywiście nic się nie zmieni przez ten czas.

    I to jest moja wypowiedz a bym zapomniał na niemieckim serwerze pozostanę do końca.

  3. #13
    Wodzwielkapala
    Masz racje powinno nas jako graczy traktować z honorem bo my płacąc własną kasę stawiamy na profesjonalizm i zrozumienie, a tu dupa blada.

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar Skinner
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trzeba zapomnieć o evencie, totalnie zapomnieć, że w ogóle takie coś miało mieć miejsce i rzekomo ma jeszcze być.
    Nie czekać, nie zbierać złota, nie zbierać niczego i pięknego dnia wejść do gry i doznać szoku, że coś nowego zostało wprowadzone.
    Wtedy będzie to niespodzianka i się ucieszymy, a nie tak jak teraz będziemy tylko rozczarowani.
    Polecam taką taktykę, sam już ja objąłem i za odłożone złoto idę ulepszać magazyn prowiantu.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja też troszkę kasy włożyłem( jak narazie jeden sms) ale jeżeli nic się nie zmieni więcej nawet nie pomyślę aby wyrzucić kasę w grę która tak naprawdę w ogóle się nie rozwija gram prawie już chyba z półtora miesiąca i lipa nic nowego;/ i do tego jeszcze wieczne opóźnienia i rekompensata w sklepie oczywiścię za kasę;/ może admini pomyślą jak poczytają nasze posty.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie to straszna lipa z tym eventem ...Daleko tak Ubi z tymi Settlersami nie pociągnie....gracze będą odchodzić a od tego kasy na rozwój nie przybędzie.
    Zaczyna być nuuuuudno.....

  7. #17
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w sumie żałosne. gra ma juz grubo ponad rok(nie licze polskiej wersji) a tu ciagle takie niedociągnięcia. Ile może trwac naprawa głupiego eventu?(pomijam fakt, ze nie podaja nam co sie psuje) W takim głupim wowie gdy cos nie dziala to naprawiane jest w kilka godzin a nie tygodni/miesięcy jak tutaj.

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar pajton
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bez przesady, nie można porównywać WoWa do settlersów online
    Jednak co racja to racja, juz kilka tygodni nic nie zostało wprowadzone, żadne zapowiedziane zmiany, jedynie trochę emocje opadły.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem strasznie zawiedziony z całej obsługi tej gry. Moderatorzy nie spełniają należycie swoich zadań i to samo teraz z eventem. Nie jest to pierwszy raz gdzie data jest przekładana z powodów technicznych, które się ciągną tydzień albo dłużej.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hmm... naprawdę macie nadzieję, że dadzą wam coś więcej, niż "promocję" w sklepie? Nawet jeżeli będziecie walić drzwiami i oknami to nic z tym nie zrobią.
    A mówienie, że "stracą graczy więc muszą się poprawić" to jest w mojej opinii głupie i naiwne. Ilu stracą? 50? 100? Na ponad 80 tysięcy użytkowników to jest dla nich pikuś. Wystarczy puścić kolejną kampanię reklamową za 2000wzł (waszych złotówek) i będzie kolejny 1tys graczy chętnych do grania...

Zamknięty wątek
Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.