Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: logowanie facebook

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj

    logowanie facebook

    Przeszukałem forum w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie ale znalazłem jedynie 2 podobne wątki pozostawione bez odpowiedzi i zamknięte przez moderatora.

    Mianowicie dołączyłem do gry poprzez logowanie za pośrednictwem Facebooka, chciałbym teraz to zmienić na normalne logowanie do gry z loginem i hasłem. Czy jest taka możliwość w jakiś mało problematyczny sposób? Czy może powinienem pisać do supportu z prośbą o przepięcie mojego konta, czy to jest w ogóle możliwe?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Tyle samo czasu co napisane posta zajęło by Ci napisanie e-maila do supportu. Rano miałbyś to już zrobione.

    Dlatego są bez odpowiedzi, bo takimi rzeczami się support zajmuję, nie forumowicze.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Myślę, że lepiej byłoby w jednym z tych wątków odpisać że jest taka możliwość i jak się to załatwia zamiast po prostu go zamykać. Swoją drogą napisałem wczoraj do supportu, na razie milczą, a ty jesteś pewien że przepinają konto bezproblemowo?

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Gandalfek
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Coś z tym logowaniem z facebook nie do końca jest ok bo dziś zalogowało mnie na inne konto w grze nie na moje. Napisałem juz do supportu w tej sprawie

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Gandalfek Zobacz posta
    Coś z tym logowaniem z facebook nie do końca jest ok bo dziś zalogowało mnie na inne konto w grze nie na moje. Napisałem juz do supportu w tej sprawie
    Mnie też raz zalogowało na inne i na innym serwerze.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Jaja to się zaczynają dopiero jak usuniecie konto na facebooku... Właśnie taki problem mam jak tylko dostanę odpowiedź od supportu to postaram się tutaj opisać mój problem i jego rozwiązanie

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Coś się im chyba sknociło bo pomimo prób zalogowania się na moje konto to jedynie mogę dostać się na forum. Flashowy przycisk "Graj" wogóle nie działa, żadnej akcji po jego przyciśnięciu.

    Na głupie odpowiedzi typu "Wyczyśc cache" lub "użyj innej przeglądarki" nie raczę nawet odpowiadać.

    //Edit
    Ok, nieważne udało mi się wejść z zakładki Sklep. Jakby ktoś tez miał problem to niech wejdzie w sklep i dopiero tam "Graj".
    Ostatnio edytowane przez TeSeG ; 11.04.2012 o 18:05

  8. #8
    Cywill_Jr
    Mój problem dalej nie znikł... Konto w grze istnieje ale nie mam do niego dostępu bo musiałbym logować się przez konto na facebooku które zostało usunięte...

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Powiem tak... Tworząc konto w grze poprzez facebooka nie spodziewałem się że tak duża firma Ubisoft/Bluebyte nie wpadnie na rozwiązanie problemu jaki pojawi się po usunięciu facebooka bez uprzedniego odseparowania konta TSO z niego... Na dzień dzisiejszy moje konto w grze istnieje ale nie można się do niego zalogować bo jedyną możliwością był facebook - już nieistniejący... Więc jeśli ktoś będzie rezygnował z facebooka a chce zachować tu konto radzę najpierw rozdzielić oba konta. Jeszcze teraz tylko brakuje tego żebym dostał bana za multi.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.