Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Chuck

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Chuck

    Jakie wojska musze poslac na Chucka? Stracilem już na nim 2 cale garnizony... Przed chwilą poszlo 41 lucznikow, 23 wyborowych i 136 rekrutów i dostalem w dupe...

  2. #2
    Babelek
    Przeczytaj post Atak na Chucka

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z konnymi pozbylem się już Hajdukow.

    1: 115K 2: 85R 40O 75Ł 3: 200R

    W drugiej fali trzeba wyslac ochotnikow, ktorych ja nie robie, co zamiast nich? Mogą być żolnierze?

  4. #4
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Chuck jest bardzo silny. Ja straciłem na nim 1,5 garnizonu, ale go w końcu załatwiłem. Chuck ma tych łuczników którzy mają dobrą obstawę 100 Oprychów i te Hajduki. Jeśli po dwóch atakach Hajduki Chucka są już martwe to masz pewne szanse. Zaatakuj konnicą (która najpierw załatwi łuczników), łucznikami wyborowymi, a na to rycerzami którzy dokończą dzieła. Może to okazać się wystarczające.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W drugiej fali trzeba wyslac ochotnikow, ktorych ja nie robie, co zamiast nich? Mogą być żolnierze?
    Mogą być, ale czy jest sens posyłania takich jednostek (dość drogich) jak można na handlu kopić te miecze z żelaza i zrobić ochotników.

  6. #6
    Babelek
    Pytanie . Kogo wyslac i jakie ilosci jak zostal Chuck i 99 oprychow

  7. #7
    Babelek
    Ponawiam pytanie Wyslalem 400 rekrutow na 1 Chucka i 99 oprychow i przegralem . To kogo wreszcie wyslac. Na symulatorze pokazyje moja wygrana. To chyba cos nie tak

  8. #8
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja wysłałem: 85R 40O 75Ł i Czak padł, zostało kilkunastu Oprychów

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Babelek Zobacz posta
    Ponawiam pytanie Wyslalem 400 rekrutow na 1 Chucka i 99 oprychow i przegralem . To kogo wreszcie wyslac. Na symulatorze pokazyje moja wygrana. To chyba cos nie tak
    Symulator pokazuje, że przegrasz !!!
    Ja dzisiaj po południu pokonałem Chucka, ale trzeba wysłać ok. 110O i 90R, ale tylko po to, żeby padł Chuck. W następnym ataku sami rekruci wystarczą.

  10. #10
    Poznańczyk
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...konanie-Chucka

    nie chce się szukać, na 2stronie są 2takie tematy.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.