Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Krwawa maryna

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Krwawa maryna

    Siemka
    Dziś napadłem na obóz dowódcy Krwawej Maryny.
    Robiłem atak w 2 fazach.
    1.wysłałem 200 rekrótów
    2.wysłałem 115 wyborowych łuczników,35 ochotników i 50 żołnierzy.Zaznaczam że robiłem wszystko jak jest podane w poradniku walki.Jakie było moje zdziwienie że nic nawet nie zrobiłem Krwawej Marynie.Jak ją pokonać? Może ktoś mi podpowie bo za Chiny nie mam pomysłu.

  2. #2
    Poznańczyk
    Cytat Zamieszczone przez Lordbert Zobacz posta
    Siemka
    Dziś napadłem na obóz dowódcy Krwawej Maryny.
    Robiłem atak w 2 fazach.
    1.wysłałem 200 rekrótów
    2.wysłałem 115 wyborowych łuczników,35 ochotników i 50 żołnierzy.Zaznaczam że robiłem wszystko jak jest podane w poradniku walki.Jakie było moje zdziwienie że nic nawet nie zrobiłem Krwawej Marynie.Jak ją pokonać? Może ktoś mi podpowie bo za Chiny nie mam pomysłu.
    8. Bandit Leader (Krwawa Maryna + 199 Hajduk) [1: 200K 2: 35O 50Ż 115WŁ (200K 35O 45Ż)]
    Odpowiedź masz na czerwono.

  3. #3
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    ups, 2k monet do tyłu ;d

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie miałem 50 żołnierzy, a tylko 33 zdaje się, więc posłałem 88 ochotników i dali radę... ale straciłem wszystkich (i żołnierzy zostało kilku) poza ocalałymi co oczywiste wyborowymi łucznikami, których posłałem odpowiednio mniej. Niemniej są różne rozwiązania. Bez kalkulatora zaryzykowałem, uznałem że ochotnicy są więcej warci od łuczników, a reszta z nich zrobi swoje pod osłoną ochotników. Też na jednego z pierwszych bossów straciłem 200 rekrutów, ale się zdziwiłem jednak żeby na koniec podboju wyspy tak się walnąć... Myśleć więcej, mniej mechanicznego grania wg poradnika, bo wtedy nie dostrzeże się oczywistej pomyłki, przeoczenia. Gdybym nie stracił kiedyś 200 rekrutów, to pewnie do forum nie zaglądałbym do czasu przygód Klęski uczą i hartują. Pokory też i rozwagi. Za parę dni rozwalisz ten obóz i tak.
    Ostatnio edytowane przez Ziemowid ; 31.03.2012 o 13:17

  5. #5
    Babelek
    Ja jak czytam te problemy z pokonaniem bandytow to mnie zaczyna glowa bolec. Takie ilosci woja to chyba atak na cala potege TURECKA

  6. #6
    eskort
    Ne bardzo wierzyłem w te wyliczanki wojska potrzebnego do skutecznego ataku na Krwawą Marynę ale czymś trzeba się sugerować.
    Posłałem 200 konnych i faktycznie zlikwidowali hajduków.
    Drugie uderzenie 120 wyborowych łuczników i 80 żołnierzy.
    Zaraz za drugim posłałem trzecie uderzenie na wszelki wypadek: 200 rekrutów.
    Walka rozegrała się żołnierzami.
    Krwawa Maryna padła. Z mojej strony padło 68 żołnierzy natomiast wyb. łucznicy nie mieli nic do roboty.

    No cóż, przekonałem się by słuchać bardziej doświadczonych -))
    Ostatnio edytowane przez eskort ; 24.05.2012 o 17:21

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziwie się ludziom którzy atakują druga falą bez wcześniejszego wglądu w raport z pierwszej fazy... A później płaczą że że druga fala zginęła bo pierwsza nic nie zdziałała...

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez eskort Zobacz posta
    Krwawa Maryna padła. Z mojej strony padło 68 żołnierzy natomiast wyb. łucznicy nie mieli nic do roboty.

    No cóż, przekonałem się by słuchać bardziej doświadczonych -))
    Zerknij ile uszkodzeń zadali a ile Ż. Większość "strat" wyrządzili właśnie łucznicy, gdyby nie oni, nie pokonałbyś Krwawej Maryny. Żołnierze byli jako mięso armatnie, własnie po to żeby nie oberwali łucznicy i mogli ją wykończyć.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.