Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: co po podbiciu calej wyspy ??

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no to o to mi chodziło.. bo nie wiem czy jest sens grac w ta gre jak ma mnie ktos napasc po miesiacu gry i wszystko stracone
    a nie mam czasu tu siedziec jak niektore nooby po 18h na dobe

  2. #42
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na prawdę chcielibyście zrobić z Settlers kolejną nawalankę dla przygłupów? Nawalankę w której nie pomyślunek, a paczka przygłupich kolesi których jedynym celem jest psuć innym zabawę ma najwięcej do powiedzenia ?
    Jest takich gier w sieci dosyć dużo, więc nie rozumiem co robią tutaj niektórzy gracze?

    Generalnie, nie jestem przeciw PvP, ale ... można to rozwiązać w różny sposób, dając szansę każdemu na spokojną grę: budowanie, handel, rozwój i szukanie nowych ziem itd.

  3. #43
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgadzam się w 100% z Hakardragiem właśnie to, że mogę się spokojnie rozwijać a nie nawalać z innymi graczami i martwic się o swoje włości, podoba mi siew tej grze. Gra zapełnia pewną niszę i nie rozumiem dlaczego ma się upodabniać do innych.

  4. #44
    Początkujący Osadnik Awatar AirHawk
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taki mały szczególik - nie wiem czy ktoś zauważył ale w nazwie logo jest słowo Beat - to znaczy że to jest jeszcze wersja testowa a nie finalna. Więc nie rozumiem tych co piszą o wyciąganiu kasy z gry która nie jest jeszcze do końca dopracowana. Skoro pisze Beta to wpierw należy trochę pograć aby dowiedzieć sie co w trawie piszczy,a nie od razu wydawać kasę na takie gry w fazie rozwoju.

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli wprowadzą pvp to powinno to być dobrowolne czyli wyrazić zgodę musi strona atakowana. Nie każdy ma ochotę żeby jemu zniszczyli kilka miesięcy gry w jeden dzień.

  6. #46
    Początkujący Osadnik Awatar Arashi_
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Rafał-2012 Zobacz posta
    Jeżeli wprowadzą pvp to powinno to być dobrowolne czyli wyrazić zgodę musi strona atakowana. Nie każdy ma ochotę żeby jemu zniszczyli kilka miesięcy gry w jeden dzień.
    Zgadzam się w 100%, tylko sądzę, że nikt z supportu tego nie czyta, więc możemy tu sobie tylko bić pianę :/ I tak zrobią co będą chcieli.
    Ja tylko, zaczynając tą grę, założyłam, że nie wydam na nią ani grosza - i zamierzam się tego trzymać

Zamknięty wątek
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.