Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Doświadczony Generał

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dlatego trzeba wyburzac zbedne budynki i rozwijac produkcje chleba, bo na 2 piekarniach daleko nie zajedziesz ;p
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja tam w sumie puki co mam 2 piekarnie i hula mi to naprawdę dobrze co nie zmienia faktu że na pewno zbuduje ich więcej.

  3. #13
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    No tak, ale narazie wszystko jest potrzebne. Zresztą ostatnio postawiłem 3 stajnie na 2-im poziomie i właściwie ziarna starcza ledwo dla koni. A Farm mam 9 szt na 3-im poziomie. (ale one tak powolutku sobie rosną-te ziarna)

    Dzięki za komentarze, czekam na następne

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Bo tak to działa gospodarkę budujemy od samego dołu ku górze
    jeśli czegoś brak to trza szukać na dole linii produkcyjnej
    Generałów można kupić 3 za monety 4 już się nie opłaca warto zainwestować w pudełko settlers dostaniecie generała szłom ale to nie sensacja
    Warto wspomnieć że za tydzień będzie okazja na zdobycie doświadczonego generała za free

  5. #15
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RumcajsPL Zobacz posta
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi na moje pytanie. Czyli doszedłem do wniosku, że ten doświadczony generał za 1250 klejnotów nic nie daje. Właściwie jak przegra bitwę to może nawet regenerować się 5 godzin, bo i tak aby stwożyć nową armię potrzeba przynajmniej 24 godziny pracy. Stracona broń, piwo i ludzie rodzący się 1 na 15 minut. Poprostu bitwę trzeba przemyśleć. Jednak szkoda że generał sam nie zdobywa doświadczenia poprzez wygrane bitwy, i nie ma się wpływu na samą bitwę.
    Jak widać wszystko jeszcze przed Tobą Po pierwsze do blokowania nie wysyłasz całej armii tylko 1 rekruta, więc czas regeneracja generała MA znaczenie.
    poza tym nie każdy obóz da się załatwić jednym generałem, czasem trzeba stracić całą 200 ludzi i dobić drugim atakiem.
    A co do tych 24 godz. na odrodzenie - jak dojdziesz do 34-35 poziomu, zaczniesz wysyłać na przygody 3 garnizony z 600 wojska i przynajmniej nast. 400 ludźmi (z chleba) w zapasie.
    Po prostu na etapie na którym obecnie jesteś, ten generał jest bez sensu, ale wkrótce się przekonasz że jest przydatny.
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    W roznych symulatorach walki jest opcja veteran, ktora zwieksza maksymalny rozmiar generala do 250, jest cos takiego u nas? Szlom ma 200..

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Czarci Gaj
    RumcajsPL wszystko zależy od taktyki i pomyślunku . Ja na buffie produkuję 800 chleba na godzinę przy 6 piekarniach 4lvl przy tym koni już nie robię także zboże przerabiam również na mąkę i potem chleby. Zorganizowałem wszystko tak, aby dziennie ogarnąć bez problemu 1 przygodę np. Wyspa Piratów czy Mroczni Kapłani (ok. 500 rekrutów do piachu na przygodę). Posiadam aktualnie 32lvl także do tych bardziej opłacalnych przygód wiele mi brakuje, ale wszystko w swoim czasie. Czasem niektóre rzeczy wydają się odległe i nieosiągalne w szybkim czasie, ale to tylko złudzenie .

  8. #18
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    LiuKhongSum - właściwie rozbudowałeś się świetnie, ale musiałeś zacząć grać w czasach gdy złoto leżało na ulicy, wystarczyło się po nie schylić. Dobrze wiesz że teraz tak nie jest. Piszesz że masz 6 piekarni na 4 lvl. To mój szacunek kolego. Ja mam 3 piekarnie na 3 lvl i żebym teraz zrobił choć jedną na 4 lvl to muszę z dobę pochandlować i to zdrowo, tyle że to nic nie zmieni bo muszę też zrobić młynarzy i gospodarstwa na 4 lvl. Ale to przecież rozwój, i to właśnie mi się podoba.

    Dlatego fajne jest w tej grze, że nie muszę z tobą rywalizować w walce, i że nie masz możliwości najechania mojej wyspy, bo zaczynając o wiele później nie miałbym najmniejszych szans. Ja zacząłem grę 10.marca.2012 i narazie jestem na 28 poziomie. Mam już możliwości być na 30 ale narazie się rozbudowuję, więc broń idzie do konsumenta.
    Pozdrawiam i życzę miłej zabawy

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tymże 4lvl to nie jest wyznacznik dobrobytu a jedynie dodatkowy bonus. Rozbuduj produkcję zboża/mąki/chleba na 3lvl kosztem rzeczy, które nie są potrzebne i lecisz z koksem. Nie trzeba pakować monet bo jedyne ograniczenie to pozwolenia budowlane .

  10. #20
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Nie trzeba pakować monet bo jedyne ograniczenie to pozwolenia budowlane
    Tutaj cuda się raczej nie zdarzają. To jest gospodarka której tak łatwo się nie oszuka. Bez pakowania monet się przecież nie da. Rozbudowa jednego Piekarza do 4lvl kosztuje tylko bagatela 500 monet i 300 marmur. Marmur to właściwie drobiazg bo go spokojnie wydobywam, no ale złoto jak już pisałem nie leży już na ulicach.

    A wyznacznik dobrobytu ? Ciężko powiedzieć napewno nie 4 lvl jak już zaznaczyłeś. Jak grywałem w ANNO Domini 1503 to wyznacznikiem takim była radość mieszkańców, miasto rozwinięte do granic możliwości i dużo ludzi.
    W tej gierce i tak czym większy poziom rozwinięcia, tym większy poziom samozagłady na wielu polach walki.

    Ale co tam, dobrze jest wymienić się refleksjami dotyczącymi gry

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.